Quote (Flutter @ Oct 7 2016 07:30pm)
nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett
Szárnyas fejvadászt nem láttam ugyan, de a bárányok hallgatnak a maga idejében egy kiemelkedően jó film volt, és most is azt mondanám rá hogy nagyon jó.
A Mr. Nobody meg szerintem olyan film amit mindenkinek látnia kellene hogy elgondolkozzon az életén, lehet neked túl deep
Quote (sylke @ Oct 7 2016 07:39pm)
valaki kurva nagyot hazudott neked akkor, azt az utolso nézhetetlen fost filmnek nem lehet nevezni
Lehet, igazából aki ajánlotta azzal nem sokat egyeztettem hogy egyezik-e az ízlésünk, csak a Mulholland driveot kedveltük mindketten.
Arról is el tudom hinni hogy megosztja az embereket, mégegyszer tuti nem nézném meg
This post was edited by anyd on Oct 7 2016 01:18pm