d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1149915001501150215031650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2016 12:11pm
Quote (anyd @ Oct 7 2016 08:08pm)
viharsziget, source code, mr nobody nekem benne vannak a top10ben
najo source code top50ben, de azért láttam 3x
viharsziget és mr nobody kibaszott epic filmek


Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 7 2016 08:08pm)
moon pedig elég top tier
igazából egész jo mindegyik amit láttam és fennvan a listan
meg is nézem a többit sztem

btw: elso predestination, ha valaki nem tudná kiolvasni, mert le van vágva a vége


moonra akkor majd ránézek hátha mégse láttam
nálam inception is elég lyosh amúgy, ellenebn ezekből az interstellár nekem sehol nincs top 50-ben, ezért is kérdeztem hogy csak valam random lista vagy 90%-ban epic filmek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 12:15pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 07:11pm)
moonra akkor majd ránézek hátha mégse láttam
nálam inception is elég lyosh amúgy, ellenebn ezekből az interstellár nekem sehol nincs top 50-ben, ezért is kérdeztem hogy csak valam random lista vagy 90%-ban epic filmek


azokat nézd meg amiket mondtam :D
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 12:16pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 08:11pm)
moonra akkor majd ránézek hátha mégse láttam
nálam inception is elég lyosh amúgy, ellenebn ezekből az interstellár nekem sehol nincs top 50-ben, ezért is kérdeztem hogy csak valam random lista vagy 90%-ban epic filmek


nyílván mindenkinek más az ízlése
pi is eléggé elvont pl
moon az viszont biztosan tetszeni fog neked :3
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 7 2016 12:16pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 07:11pm)
moonra akkor majd ránézek hátha mégse láttam
nálam inception is elég lyosh amúgy, ellenebn ezekből az interstellár nekem sehol nincs top 50-ben, ezért is kérdeztem hogy csak valam random lista vagy 90%-ban epic filmek


Az Edge of Tomorrow és a Sucker Punch eléggé kilóg, a többit nyugodtan nézd meg, ha még nem tetted.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 7 2016 12:30pm
Quote (anyd @ Oct 7 2016 07:08pm)
viharsziget, source code, mr nobody nekem benne vannak a top10ben
najo source code top50ben, de azért láttam 3x
viharsziget és mr nobody kibaszott epic filmek


nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 12:39pm
Quote (anyd @ 7 Oct 2016 20:02)
hát láttam rajta jó filmeket, és gondoltam lementem
a kísérletet megnéztem multkor, elég fos volt úgyhogy nem tudom

a revolverről már hallottm hogy kurvajó, de attól függ, melyiket nem láttad?

a lány a vonaton? vagy valami ilyesmi
a holtodiglan nekem is tetszett, ez nagyon fos volt.
kicsit úgy éreztem magam mintha a szürke 50 árnyalatát nézném megint


valaki kurva nagyot hazudott neked akkor, azt az utolso nézhetetlen fost filmnek nem lehet nevezni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2016 12:39pm
Quote (Flutter @ 7 Oct 2016 20:30)
nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett


?pleb ?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 12:40pm
Quote (Flutter @ 7 Oct 2016 20:30)
nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett


JÉZUSOM EZ A TOPIC
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 7 2016 12:42pm
Quote (Flutter @ Oct 7 2016 07:30pm)
nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett


Meg se merem kérdezni, mi számít nálad jó filmnek, ezek után.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 01:16pm
Quote (Flutter @ Oct 7 2016 07:30pm)
nalam mr nobody az a worst 3-ban van benne
ilyen szarnyas fejvadasz meg baranyok hallgatnak mellett


Szárnyas fejvadászt nem láttam ugyan, de a bárányok hallgatnak a maga idejében egy kiemelkedően jó film volt, és most is azt mondanám rá hogy nagyon jó.

A Mr. Nobody meg szerintem olyan film amit mindenkinek látnia kellene hogy elgondolkozzon az életén, lehet neked túl deep
Quote (sylke @ Oct 7 2016 07:39pm)
valaki kurva nagyot hazudott neked akkor, azt az utolso nézhetetlen fost filmnek nem lehet nevezni


Lehet, igazából aki ajánlotta azzal nem sokat egyeztettem hogy egyezik-e az ízlésünk, csak a Mulholland driveot kedveltük mindketten.
Arról is el tudom hinni hogy megosztja az embereket, mégegyszer tuti nem nézném meg

This post was edited by anyd on Oct 7 2016 01:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149915001501150215031650Next
Add Reply New Topic New Poll