Quote (sylke @ 26 Jun 2015 21:18)
pedig azt hittem az unokanövér lehet férfi is
szükségesnek éreztem kiemelni, hogy érezzétek a helyzet súlyosságát
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jun 2015 21:20)
a, keress egy szakembert, de most teljesen komolyan. Menj el egy pszichológushoz. Vannak férfiak is köztük.
b, hagyd abba a trollkodást, túltolod.
mondjuk tényleg inkább nem megyek ki, pedig félmeztelenül vagyok egy ndks rövid picsanadrágban eléggé szexi lenne
This post was edited by fahrii on Jun 26 2015 01:21pm