Quote (SummertimeClothes @ Apr 18 2016 08:33am)
elso nekem jobb modszernek hangzik
ha meg fogalma sincs, hogy hogyan nyuljon hozza, probald meg elmagyarazni neki a te gondolatmenetedet, ahogy belemennel, ne megird neki egybol szerintem
Projektmunka miatt vagyunk egy csoportban, es ~3 honap utan meg nem irt egy sor kodot sem, meg prog1-böl is megbukott. Csak ezert merült fel bennem hogy megcsinalom helyette es hatha tanul belöle valamit.
Quote (kuzdithom @ Apr 18 2016 08:38am)
nézd meg milyen témaköröket érint a feladat. ezeket magyarázd el neki, esetleg példafeladatokon keresztül, aztán jöhet az igazi. ha van sok időtök, csinálja ő, egyébként te. de ha te csinálod, akkor figyelj rá jobban, hogy tényleg érti -e.
Az a baj nagyon alap dolgokat sem tud. Meg a maint sem tudja mit csinal pontosan.