d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1149150151152153197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 23 2010 04:06am
Quote (medvehere @ Sep 23 2010 11:00am)
lakótársak vagyunk te értelmi fogyatékos

sigeddel kezdenél inkább valamit


Gondolom arra is gondolt h mind2 multikkal vagytok itt mert szar postolni 40_50%warnnal
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 04:07am
Quote (szabika @ Sep 23 2010 12:06pm)
Gondolom arra is gondolt h mind2 multikkal vagytok itt mert szar postolni 40_50%warnnal


anyukájára kellene ennyit gondolnia, nem ilyen hülyeségekre
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:08am
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 12:06)
olyan vagy, mint a cigány gyerek az általános iskolai osztályban. mindenki utálja, és ezzel tisztában is van, de azért csak odaszarik mindenkinek a padjára, csak hogy rá figyeljenek.


azok a cigógyerekek szájba is szokták csapkodni azokat, akiknek ez nem tetszik, szerintem pofa be..
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 04:09am
Quote (banyek @ Sep 23 2010 12:08pm)
azok a cigógyerekek szájba is szokták csapkodni azokat, akiknek ez nem tetszik, szerintem pofa be..


nem egyszer megkérdeztem, hogy hol, és mikor rendezzük le. ha fenyegetni akarsz, akkor azt ne gép mögül tedd.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:09am
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 12:09)
nem egyszer megkérdeztem, hogy hol, és mikor rendezzük le. ha fenyegetni akarsz, akkor azt ne gép mögül tedd.


és jön majd a lakótársad is ?
amúgy meg rezsnek is elmondtam párszor, a végén úgy is az lenne, hogy én kimennék, és órákig várnálak, és semmi..

This post was edited by banyek on Sep 23 2010 04:10am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2010 04:10am
medvezacsi kinek a multija?
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 04:10am
Quote (banyek @ Sep 23 2010 12:09pm)
és jön majd a lakótársad is ?


2 vs 1 az sportszerűtlen lenne

de megint csak terelsz
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:11am
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 12:10)
2 vs 1 az sportszerűtlen lenne

de megint csak terelsz


el tudom képzelni milyen sportszerű egy ember lehetsz ;)
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2010 04:11am
Quote (banyek @ Sep 23 2010 12:09pm)
és jön majd a lakótársad is ?
amúgy meg rezsnek is elmondtam párszor, a végén úgy is az lenne, hogy én kimennék, és órákig várnálak, és semmi..


és azt én hol nem szarom le hogy te rezsnek mit mondasz?

kérdeztem valamit. ha van faszod, válaszolsz.

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:11am
Quote (banyek @ 23 Sep 2010 11:02)
úgyszint

388*140, mi ezzel a problémád ?


nem 388*140, hanem 140*388... Egészen más. Ha valaki szőrszált akar hasogatni mert faszrágó kedvében van, azt is megjegyezheti hogy 70 mb-nál nagyobb, de /care.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149150151152153197Next
Add Reply New Topic New Poll