Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 12:09)
nem egyszer megkérdeztem, hogy hol, és mikor rendezzük le. ha fenyegetni akarsz, akkor azt ne gép mögül tedd.
és jön majd a lakótársad is ?
amúgy meg rezsnek is elmondtam párszor, a végén úgy is az lenne, hogy én kimennék, és órákig várnálak, és semmi..
This post was edited by banyek on Sep 23 2010 04:10am