d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11491501511521531650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 23 2009 07:37am
Quote (beni @ Wed, 23 Sep 2009, 15:36)
te minden filmet szeretsz? :lol:


Csak amit igen. Amit nem azt nem. :huh:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2009 03:01am


Ezt meg kell néznem, Woddy Harrelson egy zombis filmben! :drool:
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 25 2009 03:04am
Quote (Fej @ Fri, 25 Sep 2009, 10:01)
http://www.youtube.com/watch?v=071KqJu7WVo

Ezt meg kell néznem, Woddy Harrelson egy zombis filmben! :drool:


hmm előzetes fasza
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 25 2009 07:04am
épp most veszem a band of brothers 2. vh-s sorozatot
aztmondjak kurvajo

Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Sep 25 2009 07:10am
Quote (b_daniel @ Fri, Sep 25 2009, 03:04pm)
épp most veszem a band of brothers 2. vh-s sorozatot
aztmondjak kurvajo

http://www.youtube.com/watch?v=8ehwsOL04og


Ha szereted a vh-s filmeket, a legjobb sorozat , már kb 30x néztem végig minimum, sőt többször
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 26 2009 04:19am
Alpha Dog

Johnny fiatal és vagány drogkereskedő, aki állandóan a három haverjával, Frankie-vel, Elvisszel és Tikóval lóg. Egy nap kiderül, hogy az egyik kliense, Jake, miután nagyobb mennyiségű anyagot vásárolt tőle, nem tud fizetni. Johnny ilyen helyzetekben nem tanúsít túl nagy együttérzést, ezért a barátaival túszként foglyul ejti Jake öccsét. Más kérdés, hogy Zacket úgy kezelik, mintha a csapat tagja lenne. A fiú élvezi az időtöltést a nagyokkal, és tetszik neki, hogy kikerült a szülői felügyelet alól. A dolgok azonban szép lassan kezdenek kicsúszni Johnny irányítása alól. Valós történet alapján.

király film (Y)(Y)
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 26 2009 04:40am
himyms05e01 >

MÁR NAGYON VÁRTAM :) :)
Member
Posts: 1,035
Joined: Apr 6 2007
Gold: 3.00
Sep 26 2009 08:23am
nézd meg a tróját !!
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
Sep 26 2009 11:47am
Quote (paradicsom @ Sat, Sep 26 2009, 10:40am)
himyms05e01 >

MÁR NAGYON VÁRTAM :) :)


Legjobb :D 2. rész mikor lesz?


hogy ne legyen off vagy mi a szösz

http://www.youtube.com/watch?v=Dx-ss-xkHzc

This post was edited by Hero_in on Sep 26 2009 11:49am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 26 2009 11:48am
Quote (Hero_in @ Sat, Sep 26 2009, 07:47pm)
Legjobb :D 2. rész mikor lesz?


mire 3at számolsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev11491501511521531650Next
Add Reply New Topic New Poll