d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1149150151152153353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 15 2008 12:08am
Ket kerdes...

a highlord deadly strikeja(ahogy a masterye) mukodik-e zerkkel? ha nem mukodik, akkor CS babara mien amu lenne alegjobb? nn rising sun hotspur+dwarf eleg.

a masik h x% to demons etc mukodik-e a zerk magic damjaval. azaz CS zerkerre erdemes-e Laying of handzt rakni. ha nem, akkor mit erdemes?

koszonom
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 15 2008 03:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mon, Sep 15 2008, 08:08am)
Ket kerdes...

a highlord deadly strikeja(ahogy a masterye) mukodik-e zerkkel? ha nem mukodik, akkor CS babara mien amu lenne alegjobb? nn rising sun hotspur+dwarf eleg.

a masik h x% to demons etc mukodik-e a zerk magic damjaval. azaz CS zerkerre erdemes-e Laying of handzt rakni. ha nem, akkor mit erdemes?

koszonom


szerintem érdemes mind a 2-őt

deadlyről ezt irja:

Deadly Strike
This is a chance of doing double damage. All melee damage is doubled, whether its physical, magic or elemental (such as skills Berserk or Vengeance). Deadly strike is the last thing that's applied to your damage, meaning that all other damage modifiers are taken into account as well. Deadly Strike stack in all cases, there is only one chance to trigger a deadly strike blow per hit. There is no cap on how high the chance to trigger a deadly strike can get, but anything over 100% is a waste. Critical Strike (CS) and Deadly Strike (DS) exclude each other. Deadly Strike does not work with Smite.

If you have a 33% Deadly Strike item, and 68% Critical Strike Skill the complete chance to get double damage is:

=CS + (DS/100)*(100-CS)
=68% + (33/100)*32%
=68% + 10.56%
=78.56%

It is possible to get up to 100% chance for Deadly Strike. Anything above 100% is discarded.
Member
Posts: 1,114
Joined: Jun 8 2006
Gold: 13,045.00
Sep 18 2008 03:03am
Az volna a kérdésem, hogy mit raknátok trap/ww assára ha nem lenne enigma. Tudom, hogy anélkül szar meg esélytelen meg minden, de most ettől elvonatkoztatva várnám az ötleteket. Thx
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 18 2008 03:04am
Bramble
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2008 03:05am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mon, 15 Sep 2008, 08:08)
Ket kerdes...

a highlord deadly strikeja(ahogy a masterye) mukodik-e zerkkel? ha nem mukodik, akkor CS babara mien amu lenne alegjobb? nn rising sun hotspur+dwarf eleg.

a masik h x% to demons etc mukodik-e a zerk magic damjaval. azaz CS zerkerre erdemes-e Laying of handzt rakni. ha nem, akkor mit erdemes?

koszonom


Hülyeség szerintem dwarf... 2 raven kell oda

És igen, megéri a LOH, és a HL is (vagy akár el lehet gondolkozni Seraph-on -- nézd meg a statjait)


Quote (DioKVP @ Thu, 18 Sep 2008, 11:03)
Az volna a kérdésem, hogy mit raknátok trap/ww assára ha nem lenne enigma. Tudom, hogy anélkül szar meg esélytelen meg minden, de most ettől elvonatkoztatva várnám az ötleteket. Thx


3 sox üres MP-t tongue.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 18 2008 03:40am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mon, Sep 15 2008, 07:08am)
Ket kerdes...

a highlord deadly strikeja(ahogy a masterye) mukodik-e zerkkel? ha nem mukodik, akkor CS babara mien amu lenne alegjobb? nn rising sun hotspur+dwarf eleg.

a masik h x% to demons etc mukodik-e a zerk magic damjaval. azaz CS zerkerre erdemes-e Laying of handzt rakni. ha nem, akkor mit erdemes?

koszonom


Highlordból az iasra amugy is szükséged lesz (szerintem).
LOH is működik.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 18 2008 03:59am
Quote (beni @ Thu, Sep 18 2008, 09:40am)
Highlordból az iasra amugy is szükséged lesz (szerintem).
LOH is működik.


Igen, foleg hogy azon gondolkodok, hogy zerker Bo_TDje lessz nem griefje. es ezzel az a problema is megoldva hogy 2 raven kelljen, nem kell annyi dext. igaz igy kelleni fog AR de lessz eleg.

de en mindenkeppen dwarfot tennek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 18 2008 04:02am
Quote (TresholdOfUniverse @ Thu, Sep 18 2008, 10:59am)
Igen, foleg hogy azon gondolkodok, hogy zerker Bo_TDje lessz nem griefje. es ezzel az a problema is megoldva hogy 2 raven kelljen, nem kell annyi dext. igaz igy kelleni fog AR de lessz eleg.

de en mindenkeppen dwarfot tennek


Grief PB szerintem jobb lenne Cs barbira. Gyorsabb és nagyobb damje is van. A botd-n pofás az a sok allstat, de azért nem éri meg szerintem.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 18 2008 04:05am
Quote (beni @ Thu, Sep 18 2008, 10:02am)
Grief PB szerintem jobb lenne Cs barbira. Gyorsabb és nagyobb damje is van. A botd-n pofás az a sok allstat, de azért nem éri meg szerintem.


ha perf griefet es perf eth ebotd zerkert hasonlitok ossze elvileg ugyanaz a dmg output. 9 fpat erhetek el mind a kettovel, csak a zerkernel 16 DRt fel kell aldozni, de az igy is van 58.

viszont nyertem 60 allrezt, 30 allstatot

hja es vesztettem egy ignore enemys defencet, de az nem igazan problema. meg a zerker dragabb joval.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2008 04:15am
Kéne egy classic kari, aki segít nemsoká Hell A2-ben sad.gif

Most egy kedves magyar húz ingyen, viszont csak 69, és szerintem nem fogja bírni Hell-t :\
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149150151152153353Next
Closed New Topic New Poll