d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Francia Lovoldozes Topic Folytatasa Video Nelkul
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 10 2015 12:53am
Nem talalok semmi jo videot, amiben latszik, ahogy szarra lovik azt a ket nyomorult arabot. :(

Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 10 2015 01:04am
Quote (Baleee @ 10 Jan 2015 08:53)
Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.


Ezzel be is kereteztük a topicot
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 10 2015 01:26am
Quote (Baleee @ Jan 10 2015 08:53am)
Nem talalok semmi jo videot, amiben latszik, ahogy szarra lovik azt a ket nyomorult arabot. :(

Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.


gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 10 2015 02:07am
Quote (cowding @ Jan 10 2015 08:26am)
gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be


bin ladenekrol is volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 10 2015 02:22am
Quote (cowding @ 10 Jan 2015 09:26)
gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be


Nem baj, majd ki leakel, aztan ott lesz a 4chuanon.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 10 2015 03:02am
Quote (Coolface @ Jan 10 2015 09:07am)
bin ladenekrol is volt


de az fake volt, mint a holdraszallas
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 10 2015 09:29am
Én azon nevettem hogy a kóserboltból kivillantották a négert, aki kibaszódott a kirakaton vagy mi volt az, kétoldalt felsorakozva a kommandósok, és amikor pont közéjük zuhant, elkezdték ezerrel lőni. Jó, hogy egymást nem lőtték ki a hülyék

Btw az szimpatikus volt, hogy a már földön fekvő faszt is tovább lőtték
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll