☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Francia Lovoldozes Topic Folytatasa Video Nelkul
Prev
1
14
15
16
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2868
Replies: 156
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#151
Jan 10 2015 12:53am
Nem talalok semmi jo videot, amiben latszik, ahogy szarra lovik azt a ket nyomorult arabot.
Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#152
Jan 10 2015 01:04am
Quote (Baleee @ 10 Jan 2015 08:53)
Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.
Ezzel be is kereteztük a topicot
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#153
Jan 10 2015 01:26am
Quote (Baleee @ Jan 10 2015 08:53am)
Nem talalok semmi jo videot, amiben latszik, ahogy szarra lovik azt a ket nyomorult arabot.
Le kene amugy az egesz kozelkeletet bombazni a faszba.
gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#154
Jan 10 2015 02:07am
Quote (cowding @ Jan 10 2015 08:26am)
gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be
bin ladenekrol is volt
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#155
Jan 10 2015 02:22am
Quote (cowding @ 10 Jan 2015 09:26)
gondolom az ilyen katonai szervek nem hozhatnak nyilvánosságra olyan videót, amiben a célpont 13 darabra szakad és 200 nm2 területet terit be
Nem baj, majd ki leakel, aztan ott lesz a 4chuanon.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#156
Jan 10 2015 03:02am
Quote (Coolface @ Jan 10 2015 09:07am)
bin ladenekrol is volt
de az fake volt, mint a holdraszallas
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#157
Jan 10 2015 09:29am
Én azon nevettem hogy a kóserboltból kivillantották a négert, aki kibaszódott a kirakaton vagy mi volt az, kétoldalt felsorakozva a kommandósok, és amikor pont közéjük zuhant, elkezdték ezerrel lőni. Jó, hogy egymást nem lőtték ki a hülyék
Btw az szimpatikus volt, hogy a már földön fekvő faszt is tovább lőtték
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
14
15
16
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact