Quote (Cpt_Ghost @ 22 Nov 2014 19:36)
mondjuk így megnézve szarabb, mint amire emlékeztem. A wodos trailer szintjén kéne kb megcsinálni. De akkor csinálják, ha ezek szerint simán megy ennyi is.
Quote (beni @ 22 Nov 2014 19:42)
Egy játéknál relatíve sokkal fontosabb, hogy fasza legyen a játék maga, mint hogy az átvezető cinematics durván üssön.
Plusz szerintem nem igaz, hogy a filmek színvonala nem érné el a játék betétekét. Például:
https://www.youtube.com/watch?v=jC-hLw9dT0Ea final fantasy az tényleg elég jól nézett ki, de szerintem kevés lenne egy diablóhoz.
Szerintem ilyen avatar szintet kellene megütni <eltekintve attól, hogy maga a film szerintem fos>