d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 11:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Nov 2014 19:36)
ja azokkal együtt egy óra
amúgy ilyen 40 perc
meg a wolban is 40 perc van kb.
https://www.youtube.com/watch?v=fNddo-xLoL8


mondjuk így megnézve szarabb, mint amire emlékeztem. A wodos trailer szintjén kéne kb megcsinálni. De akkor csinálják, ha ezek szerint simán megy ennyi is.

Quote (beni @ 22 Nov 2014 19:42)
Egy játéknál relatíve sokkal fontosabb, hogy fasza legyen a játék maga, mint hogy az átvezető cinematics durván üssön.

Plusz szerintem nem igaz, hogy a filmek színvonala nem érné el a játék betétekét. Például: https://www.youtube.com/watch?v=jC-hLw9dT0E


a final fantasy az tényleg elég jól nézett ki, de szerintem kevés lenne egy diablóhoz.

Szerintem ilyen avatar szintet kellene megütni <eltekintve attól, hogy maga a film szerintem fos>
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 12:00pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 06:47pm)

a final fantasy az tényleg elég jól nézett ki, de szerintem kevés lenne egy diablóhoz.

Szerintem ilyen avatar szintet kellene megütni <eltekintve attól, hogy maga a film szerintem fos>


De mi a faszért lenne kevés diablóhoz? Az animáció abszolút fasza, csak egy jó story kell. Plusz x éves a film, azóta rohamléptekben fejlődött az animáció is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 12:08pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 20:00)
De mi a faszért lenne kevés diablóhoz? Az animáció abszolút fasza, csak egy jó story kell. Plusz x éves a film, azóta rohamléptekben fejlődött az animáció is.


Ezért mondtam, hogy jó lenne, csak legyen a kor szintjén. Csinálják.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 24 2014 01:36pm
még egy jó topic az első oldalra


szívesen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 24 2014 01:41pm
szerintem a final fantasy film abszolut top tier, meg mai szemmel is (jatekokrol fogalmam sincs mirol szolnak)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 09:50am
Quote (Anarkin @ Nov 24 2014 08:41pm)
szerintem a final fantasy film abszolut top tier, meg mai szemmel is (jatekokrol fogalmam sincs mirol szolnak)


dat

A múltkori post miatt előkotortam, és meglepődtem, hogy még mindig mennyire jó mutat.



Btw: a katonkák szart sem láthatnak ki azon a kis lyukon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 25 2014 09:55am
Quote (beni @ Nov 25 2014 04:50pm)
dat

A múltkori post miatt előkotortam, és meglepődtem, hogy még mindig mennyire jó mutat.

http://www.mindpollution.org/wp-content/uploads/2014/05/final-fantasy-spirits-within.jpg

Btw: a katonkák szart sem láthatnak ki azon a kis lyukon


fenytores kerdese, ha beallitjak az egeszet gyujtolencsenek es eleg nagy az atmeroje nagyon sokat lathatnak
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 09:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 25 2014 04:55pm)
fenytores kerdese, ha beallitjak az egeszet gyujtolencsenek es eleg nagy az atmeroje nagyon sokat lathatnak


Jogos, de nem úgy néz ki, mintha a lencse nem érne túl a peremen? Akkor meg esélytelen, hogy a perifériáról infót begyüjtsön.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 25 2014 10:05am
Quote (beni @ Nov 25 2014 04:59pm)
Jogos, de nem úgy néz ki, mintha a lencse nem érne túl a peremen? Akkor meg esélytelen, hogy a perifériáról infót begyüjtsön.


igazabol benntrol kifele vilagit szal eselytelen hogy mechanikus eszkoz legyen igyis ugyis :D

nyilvan vannak rajta erzeklok es bennt egy kivetito mint a plehkatonanak, es a szemek csak diszitesnek vannak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516
Add Reply New Topic New Poll