Quote (Smat @ 6 Nov 2014 15:21)
Szerintem ez hatalmas butaság. Azért mert motoron ülsz még nem kell kiló hatvannal menni, a korlátozás ugyan úgy mindenkire vonatkozik, autóra, motorral, rollerre. Aki nem tartja be és úgy töri össze magát az megérdemli. A másik meg az hogy nagyon sokan nem használnak megfelelő motoros ruhát hanem inkább strandpapucs meg póló a menő.. Marha menő amikor 20-nál eldől a motor mert tapasztalatlan vagy és leégeti az aszfalt a plezúrt rólad.. Sok felelőtlen motoros van, de sokkal több az autós aki csak azért kiakar baszni a motorossal mert megelőzte vagy mert nem tetszik a motor színe..
Nem1x huzta mar ram a kormanyt autos
Es az is elofordult hogy nem engedett savot valtani es lekanyarodni az uto uton 100as temponal