d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 10:14am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 6 2014 04:12pm)
Igazából ne magyarázz olyanról, amiről fogalmad sincs. :P


mesélj
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 6 2014 10:15am
Quote (Smat @ 6 Nov 2014 15:21)
Szerintem ez hatalmas butaság. Azért mert motoron ülsz még nem kell kiló hatvannal menni, a korlátozás ugyan úgy mindenkire vonatkozik, autóra, motorral, rollerre. Aki nem tartja be és úgy töri össze magát az megérdemli. A másik meg az hogy nagyon sokan nem használnak megfelelő motoros ruhát hanem inkább strandpapucs meg póló a menő.. Marha menő amikor 20-nál eldől a motor mert tapasztalatlan vagy és leégeti az aszfalt a plezúrt rólad.. Sok felelőtlen motoros van, de sokkal több az autós aki csak azért kiakar baszni a motorossal mert megelőzte vagy mert nem tetszik a motor színe..


Nem1x huzta mar ram a kormanyt autos
Es az is elofordult hogy nem engedett savot valtani es lekanyarodni az uto uton 100as temponal
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Nov 6 2014 10:16am
Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 18:14)
mesélj


Nem tartozik a topic témájához, de nem tl;dr-ben:
Kaptam munkalehetőséget Németországban. -> Elvállaltam. -> Amikor kimenetem, akkor szakítottunk. -> Összejött Sünivel. /end of the story.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2014 10:22am
kamilyont mert azzal nem bírnak elütni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 6 2014 10:22am
Mind2.
Motor kozlekedni, auto elvezkedni.

Bmw M1 Coupé kellene atm utobbira
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 6 2014 10:27am
Quote (szabika @ Nov 6 2014 06:22pm)
Mind2.
Motor kozlekedni, auto elvezkedni.

Bmw M1 Coupé kellene atm utobbira


wtf :D sztem pont forditva, motor az hibbinak jo.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2014 10:32am
[QUOTE=Senee,Nov 6 2014 05:22pm]kamilyont mert azzal nem bírnak elütni[/QUOTE

Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 6 2014 10:35am
125ös után megy egy 250es hornet kéne
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2014 04:32pm)
Quote (Senee @ Nov 6 2014 05:22pm)
kamilyont mert azzal nem bírnak elütni


http://www.youtube.com/watch?v=AuH1Ogdx4cg


há hüje az minek megy vonat elé
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 6 2014 10:50am
nem érte meg elolvasni :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll