Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 01:47pm)
szerintem meg hagy írja, ha jól esik neki
senkinek nem árt vele...
nekem igen
mert mondta, hogy segitett a fidesznek (nyilván jo pénzért) már többször hatalmat megszerezni/megtartani
és ok, itt nem árt vele senkinek, mert senki nem veszi be a fidesz szart
de a sok nyomorult aki hisz istenben mert van 8 általánosa se azok ezt hallva hu milyen jo a fidezs reakcioval helyeslik.. pláne ha kapnak mellé még egy tányér levest is
és ezzel amúgy a te jövődet is megpecsételik, mert a nyakunkon tartja a fideszt, ezt a maffiállamot, ezt a tolvajbandát a kiszolgáltatott/hiszékeny szegények + gyökér nyugdijasok által