d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1141516171821Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:49am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:47pm)
szerintem meg hagy írja, ha jól esik neki

senkinek nem árt vele...

tedd már azt a napi 10 kommentjét a napi 1000 anyázó post mellé...


pont attól lesz színes és olvasható egy fórum, hogy sokféle ember, sokféle véleménye találkozik... kultúráltan

csak az a baj, hogy az ilyen cpt-féle szűk látókörű gyökerek standardizálni akarják, hogy semmi más kontent nem lehet, csak az amit ők szeretnek/vallanak stb, a többi meg takarodjon

fórumnácik

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 07:50am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 4 2014 07:50am
Quote (SzebbJovot @ Nov 4 2014 02:43pm)
Szebb jövőt a kurva anyátokat!


na de kerlek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 07:50am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:24)
nyilvánvalóan számodra az, mert fél éve nem tudsz rajtam túllépni, és mindenféle szart magyarázol be magadnak, hogy én kinek a multija vagyok

pedig ha megnézed, én sem pofázok bele a starcraft topicodba, és direkt se szólok hozzád sosem, neked is csak annyit kellene tenni, hogy hagysz élni, és nem pofázol be minden egyes nap

de úgy tűnik túl sokat várok el egy 30 évestől



24 603


egyreszt nem tudom miert nekunk kene megturni teged amikor te jottel ide
masreszt meg a kutya nem szolt hozzad egy rossz szot se mar hetek ota, de ma is neked kellett elkezdened dickrideolni meg provokalni a flamet, np m8
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 07:50am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 01:47pm)
szerintem meg hagy írja, ha jól esik neki

senkinek nem árt vele...


nekem igen

mert mondta, hogy segitett a fidesznek (nyilván jo pénzért) már többször hatalmat megszerezni/megtartani
és ok, itt nem árt vele senkinek, mert senki nem veszi be a fidesz szart

de a sok nyomorult aki hisz istenben mert van 8 általánosa se azok ezt hallva hu milyen jo a fidezs reakcioval helyeslik.. pláne ha kapnak mellé még egy tányér levest is

és ezzel amúgy a te jövődet is megpecsételik, mert a nyakunkon tartja a fideszt, ezt a maffiállamot, ezt a tolvajbandát a kiszolgáltatott/hiszékeny szegények + gyökér nyugdijasok által
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 02:50pm)
egyreszt nem tudom miert nekunk kene megturni teged amikor te jottel ide
masreszt meg a kutya nem szolt hozzad egy rossz szot se mar hetek ota, de ma is neked kellett elkezdened dickrideolni meg provokalni a flamet, np m8


úgy látom, még mindig nem fogtad fel, hogy ez nem a te fórumod

nem csak a te szabályaidat, témáidat, véleményed, vallásod stb. kell megtűrni te intoleráns faszkalap
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 07:51am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:51)
úgy látom, még mindig nem fogtad fel, hogy ez nem a te fórumod

nem csak a te szabályaidat, témáidat, véleményed, vallásod stb. kell megtűrni te intoleráns faszkalap


szivesen eltörném a nyakadat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 02:51pm)
szivesen eltörném a nyakadat


de kemény lettél te náci féreg xD
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:52am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 03:47pm)
szerintem meg hagy írja, ha jól esik neki

senkinek nem árt vele...


Tudjatok hadd helyett ki szokott mindig hibasan hagyot irni ilyen szoszerkezetben?
Egyet lehet tippelni :s
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:58am
Quote (xUb0rka @ Nov 4 2014 02:52pm)
Tudjatok hadd helyett ki szokott mindig hibasan hagyot irni ilyen szoszerkezetben?
Egyet lehet tippelni :s


ha én is tippelhetek akkor anyádat választanám xD
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 4 2014 08:06am
Quote (xUb0rka @ Nov 4 2014 02:52pm)
Tudjatok hadd helyett ki szokott mindig hibasan hagyot irni ilyen szoszerkezetben?
Egyet lehet tippelni :s


orban?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171821Next
Add Reply New Topic New Poll