d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:28pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 09:26pm)
siege of parlament


DE MIÉRT KATAPULTOT HOZOL MÁR MEGINT TE HÜLYE
SIEGE MACHINET GYÁRTSÁL MÁR
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 21 2014 03:35pm
"Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője az Indexszel azt közölte, hogy a törvényjavaslat még biztosan fog változni, a frakció például javasolni fogja, hogy legyen felső korlát a törvényben "a távközlési adó már bevett szabályaihoz hasonlóan". Azt még nem döntötték el, hogy ez mekkora, de "talán ezer forint" körüli lenne."

Sokan vegigolvastak a cikket lel, attol meg bosszanto mondjuk az a plusz 1k is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:38pm
Quote (ElCapitano @ 21 Oct 2014 23:35)
"Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője az Indexszel azt közölte, hogy a törvényjavaslat még biztosan fog változni, a frakció például javasolni fogja, hogy legyen felső korlát a törvényben "a távközlési adó már bevett szabályaihoz hasonlóan". Azt még nem döntötték el, hogy ez mekkora, de "talán ezer forint" körüli lenne."

Sokan vegigolvastak a cikket lel, attol meg bosszanto mondjuk az a plusz 1k is.


leszarom mennyi, ne legyen és kész
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:39pm
Quote (ElCapitano @ Oct 21 2014 09:35pm)
"Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője az Indexszel azt közölte, hogy a törvényjavaslat még biztosan fog változni, a frakció például javasolni fogja, hogy legyen felső korlát a törvényben "a távközlési adó már bevett szabályaihoz hasonlóan". Azt még nem döntötték el, hogy ez mekkora, de "talán ezer forint" körüli lenne."

Sokan vegigolvastak a cikket lel, attol meg bosszanto mondjuk az a plusz 1k is.


ja akkor jó
jövőre majd 2k lesz, etc
azt mondanák meg inkább, hogy mire költik ;~)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 03:40pm
Quote (ElCapitano @ 21 Oct 2014 22:35)
"Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője az Indexszel azt közölte, hogy a törvényjavaslat még biztosan fog változni, a frakció például javasolni fogja, hogy legyen felső korlát a törvényben "a távközlési adó már bevett szabályaihoz hasonlóan". Azt még nem döntötték el, hogy ez mekkora, de "talán ezer forint" körüli lenne."

Sokan vegigolvastak a cikket lel, attol meg bosszanto mondjuk az a plusz 1k is.


tök mindegy, már magában az eléggé vérlázító, hogy ilyen eszükbe jut egyáltalán
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 21 2014 03:42pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 23:38)
leszarom mennyi, ne legyen és kész


Ez most olyan, mint amikor 300 fole ment a benzin mindenki azt mondta hogy ez mar megfizethetetlen es lazadas lesz. Ezentul 8000 helyett 9000 forintot fizettek a netert, ugyis benyeli mindenki, lesz par flashmob amit felkap a 444 par napig es ket het alatt lecseng a dolog, sot tuti azzal fogja magat reklamozni mindegyik szolgaltato, hogy nem terhelik a vasarlora (lsd anno a tesco -27%-os kedvezmenyet)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:42pm
Quote (xGurke @ 21 Oct 2014 23:39)
ja akkor jó
jövőre majd 2k lesz, etc
azt mondanák meg inkább, hogy mire költik ;~)


futball fejlesztésére
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:43pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 09:42pm)
futball fejlesztésére


akkor jó
szívesen költök a magyar focira
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2014 04:27pm
Quote (xGurke @ Oct 21 2014 09:43pm)
akkor jó
szívesen költök a magyar focira


stadionból szerintem még kevés van
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 21 2014 04:28pm
Quote (AngryBug @ Oct 21 2014 10:27pm)
stadionból szerintem még kevés van


xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll