Quote (ElCapitano @ 21 Oct 2014 22:35)
"Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője az Indexszel azt közölte, hogy a törvényjavaslat még biztosan fog változni, a frakció például javasolni fogja, hogy legyen felső korlát a törvényben "a távközlési adó már bevett szabályaihoz hasonlóan". Azt még nem döntötték el, hogy ez mekkora, de "talán ezer forint" körüli lenne."
Sokan vegigolvastak a cikket lel, attol meg bosszanto mondjuk az a plusz 1k is.
tök mindegy, már magában az eléggé vérlázító, hogy ilyen eszükbe jut egyáltalán