d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1141516171841Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 09:16am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 16:12)
Sajnalom

:d
Azert mikor ilyen postokat olvasok eszembejut  a bajnai libairol keszult film es rajovok h seneeben az igazsag.


Az a borban van.
Jut eszembe tomi, felkene mar avatni azokat a borospoharakat.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 09:20am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:15)
Ok. Jah. Könnyen.


De komolyan szerinted az tok oke hogy te 10k-ert sort veszel masoknak???
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:22am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:10pm)
Amúgy vicces, hogy ilyenkor mindig úgy próbálod magad beállítani, mint egy jófej-kedves srácot, akit ver a sors. Amikor én meggondolatlanul normális próbáltam veled lenni, akkor nonstop megállíthatatlanul csak azt floodoltad nekem msn-ben, hogy le akarod szopni mesht, meg mesh miért nem a barátod meg ilyesmiket. Ezek után csodálkozol, hogy mindenki elfordul tőled, akinek egy pillanatig is átfutott az agyán, hogy leüljön veled egy asztalhoz.



Mert ezzl maradando karokat okoztam akarkinek is? :unsure: vagy ha esetleg igen az feljogosit embereket ilyesmikre amit a korabbi postomban irtam? Csak mert forditott esetben jo kis 180kert nekem aztan akarhanyszor leirhatod mennyire szeretned ha emma watson a szadba hugyozna, nem fog zavarni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:22am
Quote (josheide @ Oct 12 2014 04:20pm)
De komolyan szerinted az tok oke hogy te 10k-ert sort veszel masoknak???


Az az ő döntése, míg ha kocsmában mindenki rendeli a saját sörét és aztán én maradok utolsónak és ittam 5 sört és 10-et kell kifizetnem, az nem oké.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:23am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:22pm)
Mert ezzl maradando karokat okoztam akarkinek is? :unsure: vagy ha esetleg igen az feljogosit embereket ilyesmikre amit a korabbi postomban irtam? Csak mert forditott esetben jo kis 180kert nekem aztan akarhanyszor leirhatod mennyire szeretned ha emma watson a szadba hugyozna, nem fog zavarni.


Mert a sör osztozkodás maradandó károkat okozott?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 09:23am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 16:20)
De komolyan szerinted az tok oke hogy te 10k-ert sort veszel masoknak???


Igen?
Nézz szét akar itt subon is kiknek mennyit donoltam.

Munkatársak köszönete a sörért > 10k HUF
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:28am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:23pm)
Mert a sör osztozkodás maradandó károkat okozott?


Erre gondoltam ha nem lett volna egyertelmu 500 ft nem dontott anyagi nyomorba.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71525309&f=129&p=481116661

Meg most olyasmivel magyarazod a mostani helyzetet ami 7eve nem aktualis.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 09:30am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:23)
Igen?
Nézz szét akar itt subon is kiknek mennyit donoltam.

Munkatársak köszönete a sörért > 10k HUF


En ezt nem tudom megerteni. Ha egyutt iszok / blazolok valakivel akkor is szeretem ha igyekszunk egalban maradni.
Kivetel esetleg ha tudom a masikrol hogy mittudomen, nehez anyagi korulmenyek kozott el.

De masnak a szorakozasat finanszirozni, ugy hogy te ott se vagy....

Miert nem adsz nekik konkretan penzt, hogy a barataid legyenek?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 09:30am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:23)
Igen?
Nézz szét akar itt subon is kiknek mennyit donoltam.

Munkatársak köszönete a sörért > 10k HUF


Az miert relevans, hogy kinek mennyit donoltal, vagy, hogy megkoszontek e a munkatarsaid, ahhoz, hogy ez normalis-e?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:31am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:28pm)
Erre gondoltam ha nem lett volna egyertelmu 500 ft nem dontott anyagi nyomorba.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71525309&f=129&p=481116661

Meg most olyasmivel magyarazod a mostani helyzetet ami 7eve nem aktualis.


Mióta feljöttem újra a fórumra megint látom a mesh postjaidat, meg a mindenkinek szóló "die" és hasonló jókivánságokat. Erre megint elkezded magyarázni (pont, mint 7 éve), hogy te milyen joviális srác vagy.

Én látom az asszociációs kapcsot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171841Next
Add Reply New Topic New Poll