Quote (beni @ Oct 12 2014 05:10pm)
Amúgy vicces, hogy ilyenkor mindig úgy próbálod magad beállítani, mint egy jófej-kedves srácot, akit ver a sors. Amikor én meggondolatlanul normális próbáltam veled lenni, akkor nonstop megállíthatatlanul csak azt floodoltad nekem msn-ben, hogy le akarod szopni mesht, meg mesh miért nem a barátod meg ilyesmiket. Ezek után csodálkozol, hogy mindenki elfordul tőled, akinek egy pillanatig is átfutott az agyán, hogy leüljön veled egy asztalhoz.
Mert ezzl maradando karokat okoztam akarkinek is?

vagy ha esetleg igen az feljogosit embereket ilyesmikre amit a korabbi postomban irtam? Csak mert forditott esetben jo kis 180kert nekem aztan akarhanyszor leirhatod mennyire szeretned ha emma watson a szadba hugyozna, nem fog zavarni.