d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1141516171843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:05am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:57pm)
Sose leszek annyira ertelmes, mimt egy jobbik voter, az mar biztos


jólvan
ha majd sikerül egyszer értelmesen is válaszolnod nekem, mindenféle irónia és lenézés nélkül, akkor beszélgethetünk, addig meg semmi értelme nincs az embernek hozzád szólnia (és egyébként erről beszélek)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:06am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 01:05pm)
jólvan
ha majd sikerül egyszer értelmesen is válaszolnod nekem, mindenféle irónia és lenézés nélkül, akkor beszélgethetünk, addig meg semmi értelme nincs az embernek hozzád szólnia (és egyébként erről beszélek)


blokkold a postjait problem solved
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:06am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 12:02pm)
Eleg volt a rakbol
Megyek ebedelni afk :s
Jspn sajnos nem lehet ilyesmikrol beszelgetni amig ittvan gurke vanek etc


Thank mr skeletal
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:08am
Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 13:02)
egy fórumon nem az egész párt ideológiáját kéne elfogadnia akkor egy liberálisnak, hanem mondjuk 5 ember tömör véleményét, akik nyíltan megmondják, hogy igen, én rájuk szavaztam. Én sem mondom meg másnak, hogy a kvanyádér hogy lehet erre vagy arra szavazni, akkor én miért kaptam meg közvetlenül vagy közvetve a mélységes lenézést és köpködést? Itt azért ne legyen már az 'amit szabad jupiternek'-elv, azaz ha egy jobbikos akár csak hallat magáról, rögtön jön a maximum irónia mód, lenézés, fikázás, bezzeg ha ő ír ugyanolyat, mint az előtte lévő ~5, akkor meg ugyanúgy baromnak van nézve

és félreértés ne essék, én most nem a politikába szeretnék belemenni, csak erre a jelenségre szeretném felhívni a figyelmet, ami már elég régóta megy és szerintem a legalja mindennek.


Persze amit a forumon paran rendeznek azt nem neveznem elegans viselkedesnek, de en is csak a sajat postjaimert es valasztasaimert tudok felelosseget vallalni.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:08am
Quote (Anarkin @ Oct 9 2014 01:57pm)
ja mondjuk ez elég fura, mert én lazán bekategorizálnálak vaktában emiatt téged ilyen standard kurucz infós embernek, akiket ott látni postolgatni
a valóságban viszont kifogástalanul egyben vagy
< elő
> ítéletek

na de majd amikor nyílvánosan égetik az utcán a melegeket akkor visszatérünk erre


(csak próbálom a legtöbbet kihozni a topicból, engem amúgy abszolút nem érdekel az egész)


nem csak azért lehet a jobbikra szavazni, mert piros-fehér-zöld eget szeretnék, csodaszarvasbőrrel szeretnék törölközni

hanem mondjuk azért is, hogy ez az idézőjeles kétharmados ámokfutás ne fordulhasson elő még egyszer, senkitől se
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 06:08am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:05)
aha

a te értelmezésed szerint fel is lehetne akasztani ezeket az embereket, mert a szavazatukkal akadályoznak etc.

cpt/10


??????????????
tehat ha nem toleralok valamit, akkor az egyenlo azzal, hogy fel lehet oket akasztani, jo a logika teso
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:09am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:06pm)
blokkold a postjait problem solved


Az nalad is bevalt

Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:05pm)
jólvan
ha majd sikerül egyszer értelmesen is válaszolnod nekem, mindenféle irónia és lenézés nélkül, akkor beszélgethetünk, addig meg semmi értelme nincs az embernek hozzád szólnia (és egyébként erről beszélek)


Szeretem az altalad erveknek titulalt bullshiteket olvasni, kerlek folytasd, nem quotollak tobbet a topicban
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:09am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 12:08pm)
??????????????
tehat ha nem toleralok valamit, akkor az egyenlo azzal, hogy fel lehet oket akasztani, jo a logika teso


Jobbik voter
Ja varj, 12 evesen nem is lehet szavazni
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 06:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 02:04pm)
liberalizmus alap tetele, hogy az egyenek szabadsaga addig tart amig az nem korlatoz masokat a sajatjuk gyakorlasaban, na most, bizony, ha az ember szelsojobboldali partokra szavaz, annak lesz hatasa ram, tehat minden jogom megvan arra, hogy ezt ne toleraljam. A liberalizmus nem arrol szol, hogy valaki a faszaval csapkodja az arcodat te meg turjed bekesen.


Mintha most nem a faszukkal csapkodnanak minket es nem az utolso utani nyolcvankettedik borreteget huznak le rolunk.
Eleg eros joindulat kell ahhoz hogy demokracianak/liberalizmusnak nevezd azt ami most magyaron van.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 01:08pm)
??????????????
tehat ha nem toleralok valamit, akkor az egyenlo azzal, hogy fel lehet oket akasztani, jo a logika teso


összefoglalom a gondolkodásodat egy mondatban:


"liberális nézeteket vallok, nem tolerálom az intoleranciát, ha valakiről azt feltételezem, hogy intoleráns nézetei vannak, jobb ha én intolerálom elsőnek és gyorsan elküldöm az anyjába"
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171843Next
Add Reply New Topic New Poll