d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1141516171879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 08:29am
Quote (Namechange @ 17 Sep 2014 15:27)
kéne egy fb csoport


Minek ?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 17 2014 08:33am
Quote (josheide @ 17 Sep 2014 16:29)
Minek ?


mert ami nincs fent facebookon az nem létezik
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 17 2014 08:36am
jólhangzik, kár hogy nem iszom sört

This post was edited by harcikacsa17 on Sep 17 2014 08:36am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 17 2014 08:42am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 03:29pm)
Minek ?


oda tudnek kepet feltolteni a peniszemrol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 08:45am
Quote (harcikacsa17 @ 17 Sep 2014 15:36)
jólhangzik, kár hogy nem iszom sört


Semmi gond, en se.

Quote (jarabekg @ 17 Sep 2014 15:42)
oda tudnek kepet feltolteni a peniszemrol


Az mar mas, kesz az event.

This post was edited by josheide on Sep 17 2014 08:49am
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 17 2014 08:52am
Quote (josheide @ 17 Sep 2014 16:45)
Semmi gond, en se.



Az mar mas, kesz az event.


Nekem nincs Facebookom, de ettől még azt hiszem megyek.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 08:53am
Quote (HunIndex @ 17 Sep 2014 15:52)
Nekem nincs Facebookom, de ettől még azt hiszem megyek.


Gyere, a fb csoport elsodlegesen jara peniszenek megtekintesere jott letre.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 17 2014 08:53am
Quote (HunIndex @ 17 Sep 2014 15:52)
Nekem nincs Facebookom, de ettől még azt hiszem megyek.


ezt nem tudom értelmezni
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 17 2014 08:56am
Quote (Anarkin @ 17 Sep 2014 16:53)
ezt nem tudom értelmezni


Mikor születtem, valami server down volt és nem tudtak acc-ot csinálni. Állandón járok hivatalba intézkedni, de a bürokrácia miatt még mindig nem sikerült elintézni.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 08:56am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 04:53pm)
Gyere, a fb csoport elsodlegesen jara peniszenek megtekintesere jott letre.


halistennek jara postjait ugyse fogom latni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171879Next
Add Reply New Topic New Poll