Tudom, a táplálkozási piramis alján is a gabonafélék szerepelnek, de rengeteg probléma van velük, nem csak én állítom.
Tessék két cikk ha érdekel:
http://www.marksdailyapple.com/why-grains-are-unhealthy/#axzz39hd9puw3http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/01/02/truth-about-eating-grains.aspxe: Ha mindenképp szeretnél érdemes ~12 órára beáztatni vízben így a fehérjék emészhetőbbek lesznek, illetve 15-20 percig főzni, így néhány antinutriens elpusztul, de a vége így is az, hogy egy tápanyag szegény étel túl sok szénhidrát,
és nagyon könnyű túl sokat enni belőlük. Ha fogyni szeretnél akkor tojás/hús+zöldség a legjobb
Nem csak a glutén a baj, bár az okoz a legtöbb problémát. Nem, a gabonafélékkel való fő problémákról szól
So if i eat a bowl of oatmeal, im basically going to die a slow horrible death. Got it.