d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1141516171848Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:05am
kezd elfajulni a topic, pedig egesz jo volt mig csak siman mindenki bepostolta h mit eszik
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 05:07am
megjött a bőségtál

sajtal-sonkával töltött csirkemellett eszek, rántott sajtal és sült krumplival feels good
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2014 05:13am
Quote (Fej @ 7 Aug 2014 12:05)
kezd elfajulni a topic, pedig egesz jo volt mig csak siman mindenki bepostolta h mit eszik


mindegy amíg gastro-related

reggel vettem két szendvicset, amit a buszon elegánsan elfogyasztottam, de már éhes is vagyok szóval mindjárt kimegyek.. ma először hoztam magammal kaját: bolognai
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 05:15am
kéne egyek már valamit lassan
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 05:15am
Quote (championmath @ Aug 7 2014 11:58am)
Tudom, a táplálkozási piramis alján is a gabonafélék szerepelnek, de rengeteg probléma van velük, nem csak én állítom.

Tessék két cikk ha érdekel:

http://www.marksdailyapple.com/why-grains-are-unhealthy/#axzz39hd9puw3

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2008/01/02/truth-about-eating-grains.aspx

e: Ha mindenképp szeretnél érdemes ~12 órára beáztatni vízben így a fehérjék emészhetőbbek lesznek, illetve 15-20 percig főzni, így néhány antinutriens elpusztul, de a vége így is az, hogy egy tápanyag szegény étel túl sok szénhidrát,

és nagyon könnyű túl sokat enni belőlük. Ha fogyni szeretnél akkor tojás/hús+zöldség a legjobb



Nem csak a glutén a baj, bár az okoz a legtöbb problémát. Nem, a gabonafélékkel való fő problémákról szól


kedvenc kommentem

So if i eat a bowl of oatmeal, im basically going to die a slow horrible death. Got it.

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:15am
rendeltem egy pizzát, 19 perce előkészítik kösz orbán
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2014 05:17am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 12:15)
rendeltem egy pizzát, 19 perce előkészítik kösz orbán


minden egyes pizzához kiszalad a piacra, összeválogatja a tökéletes hozzávalókat, stb

jó munkához idő kell
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:18am
Quote (Anarkin @ 7 Aug 2014 13:17)
minden egyes pizzához kiszalad a piacra, összeválogatja a tökéletes hozzávalókat, stb

jó munkához idő kell


értem én, de ha éhenhalok lófaszt se érek vele
még ki se tudom fizetni, igencsak lose-lose a szituacio
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 05:25am
light mozzarellát eszek paradicsommal
inb4 écet okoz
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 7 2014 07:43am
natur csirkemell és lecsos rizs :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171848Next
Add Reply New Topic New Poll