d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 03:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 09:11am)
akkor ez csak ilyen standard jarabekg asslick kötözködő post volt biztos



az hogy ki mit feltételez az már nem az én gondom. új embereket úgy ismersz meg ha beszélgetsz velük, az hogy most az utcán vagy buliban vagy társaságban "szólítasz" le új embert az teljesen irreleváns szerintem. semmi hazugság meg hátsószándék nincs az egészben, nem az a célom hogy gonosz feketemágiát alkalmazva szexre kényszerítsek ártatlan nőstényeket akiknek utána soha többé nemlesz teljes az életük. ha bejövünk egymásnak találkozgatunk beszélgetünk dugunk és lehet lesz belőle valami jó, ennyi. nem értem hogy lehet ezzel bárkinek bármilyen gondja :d

max ott lehet a probléma hogy nektek ez teljesen kívül van a felfogásotokon és gondolkodásmódotokon hogy ilyet lehet csinálni, akkor meg tágítsátok ki a látómezőtöket és lássátok meg a lehetőségeket


na mondjuk abban van valami, hogy végülis akit leszolitasz az is egy átlagos ember, ugyanugy lehet jo is rossz is szoval kb bármi lehet belőle
csak igy abbol indultam ki hogy a nö ha igy odamegy ohzzá vki csak ugy akkor már alapbol mást csatol az egész (még el sem kezdődött) kapcsolathoz - újdonság/kaland gondolatok
bár persze lehet neki ez teljesen természetes, hogy csak ugy odamennek hozzá a kandurbandik
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:21am
Quote (Senee @ Jul 31 2014 10:14am)
na mondjuk abban van valami, hogy végülis akit leszolitasz az is egy átlagos ember, ugyanugy lehet jo is rossz is szoval kb bármi lehet belőle
csak igy abbol indultam ki hogy a nö ha igy odamegy ohzzá vki csak ugy akkor már alapbol mást csatol az egész (még el sem kezdődött) kapcsolathoz - újdonság/kaland gondolatok
bár persze lehet neki ez teljesen természetes, hogy csak ugy odamennek hozzá a kandurbandik


egyébként nem átlagos a legtöbb nőnek sztem, csaj ismerőseimhez kb életükben 1-2 ember ment oda max, volt akihez egy se, és akik odamentek azokis ilyen nagyon furcsa, vagy középkorú emberek voltak.

de azzal sincsen probléma szerintem hogy tetszik valaki külsőre és szexuális vonzalmat érzel és emiatt odamész, az még nem azt jelenti hogy LOLMEGDUGLAKÉSÖSSZETÖRÖMASZIVEDXDXD, attól még később lehet belőle bármi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 03:23am
Quote (ElCapitano @ 31 Jul 2014 08:08)
Nem akarok semmit implikálni, de nem lehet hogy csak simán nincs igazad? Egy csomó ember beszari, igen elég erős a magyarokban a távolságtartás (bezzeg a négerek meg az olaszok odamennek akármeilyen 20/10 csajhoz, hogy YOU WANT GOOD ANAL SZEX? instantban óránként látok ilyet) én csak arra céloztam, hogy lehet nem fogod megkapni amit vársz a befektetett erőfeszítésért cserébe. Az összes történelmi vallás óva int attól, hogy a vágyaidra alapozd az életedet (ÉRTEM hogy most nem az a célod hogy megkúrj mindenkit de közvetve mégis arra alapozod az egészet hogy a tágabb értelemben vett szexualitás terén sikeres legyél)

Ez olyan mint ha arra alapoznád az életed, hogy minél több baconszalonnát megegyél, mert a hús birtoklása az előembernél magas szociális státuszt jelentett :D


Basszad meg Ede, most ujra kell gondolnom az eletceljaim. :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:24am
szánalmas ez a topik
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:26am
Quote (RRC @ Jul 31 2014 10:24am)
szánalmas ez a topik


gyere csajozni peti, segítek hogy jobb kedved legyen, szerzünk neked gfet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 11:26)
gyere csajozni peti, segítek hogy jobb kedved legyen, szerzünk neked gfet


már leirtam, hogy nem találkozod veled

ahogy megy a "progress" a saját nővéred se tudnád felszedni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:29am
Quote (RRC @ Jul 31 2014 10:28am)
már leirtam, hogy nem találkozod veled

ahogy megy a "progress" a saját nővéred se tudnád felszedni


nincs is nővérem lol
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:40am
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:47am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 09:55am)
Jó akkor szánok rá egy hosszabb postot.

Tehát először is summázuk a szitut: Elhatároztad, hogy tudatosan ráfekszel arra, hogy le merj szólítani vadidegen lányokat az utcán mert ettől nőni fog az önbizalmad meg élvezheted a csajozás default benefitjeit is (lsd.: pina). Amikor elbizonytalanodsz, vagy elkedvtelenedsz youtube videókat nézel arról, ahogy más emberek leszólítanak lányokat az utcán.

Szóval az elképzelésed a következő: Szépen lassan, ahogy a kezdeti buktatókon túljutsz, sikereket érsz el amitől megnő az önértékelésed. Ahogy nő az önértékelésed egyre jobb és jobb csajokat fogsz felszedni, egyre vagányabb leszel, segítesz a haverjaidnak etc.

Most akkor vessük össze ezt a karrierrel amit példának hoztál:

Egy startupban (ami nem egy irodai kulimunka, hanem valami ami érdekel ált.) és a művészetben is egyfajta önkifejezésre talál az ember, plusz jobb esetben úgy érzi amit tesz az hasznos. Egyfelől az elvégzett munka öröme, másrészt a környezetétől érkező visszajelzés is növeli az önbizalmát. Ugyanez érvényes pl a gyúrásra is amit abszolút jó ötletnek tartok.

De azt, hogy kvázi rémítgeted magad valamivel HÚ CSINÁLD, MERT OLYAN NYOMI LESZEL MINT EDDIG ÉS IRIGYKEDHETSZ A MENŐ CSÁVÓKRA, CSAJOZZ MERT BÉNA MARADSZ MINT A TÖBBI BÉNA FÉRFI totál önromboló faszságnak tartom. Ha szeretsz csajokkal dumálni dumálj velük, ha nem érzed úgy hogy comfortable vagy odamenni random emberekhez ne tedd,  az istenszerelmére ne kínozd magad. Szerintem ez a frusztrált hozzáállás nem csak általánosságban véve hülyeség, hanem a célodat se éred el vele. Senkiből nem lett még jobb ember attól, hogy megtanult lányokat leszólítani. Te egy érzékeny, intelligens, nyitott, érdeklődő ember vagy ne a pofátlan douchebagekhez próbáld mérni magad.


lol ede, te most azt mondtad ezzel kb, hogy hülyeség kijönni a comfort zoneodból
pedig az kell ahhoz, hogy tovább tudj lépni/fejlődj valahova
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:48am
asd

This post was edited by dotosport on Jul 31 2014 03:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll