d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2014 06:53am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 20 2014 12:00pm)
Telefon meg szamitogep mutatjak az idöt, semmi ertelme az oranak.


azok vesznek órát akik szeretnék mutatni, hogy középosztálybeliek++
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2014 06:54am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 20 2014 01:00pm)
Telefon meg szamitogep mutatjak az idöt, semmi ertelme az oranak.


Én elég sokat nézem az órámat, kényelmetlen lenne mindig elővenni a mobilom. Addig amig nem volt orám én is ezt mondtam amit te, de most már érzem értelmét.


A karkötők meg buzisak :(

Quote (Senee @ Oct 20 2014 01:53pm)
azok vesznek órát akik szeretnék mutatni, hogy középosztálybeliek++


PL ezt is ki akartam fejezni, bár csak ~20ezer forint volt az órám, mondjuk így hogy heti 20 órát gürizek 40kért így azért jobban értékelem

This post was edited by anyd on Oct 20 2014 06:55am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2014 07:04am
Quote (anyd @ Oct 20 2014 12:54pm)
Én elég sokat nézem az órámat, kényelmetlen lenne mindig elővenni a mobilom. Addig amig nem volt orám én is ezt mondtam amit te, de most már érzem értelmét.


A karkötők meg buzisak :(



PL ezt is ki akartam fejezni, bár csak ~20ezer forint volt az órám, mondjuk így hogy heti 20 órát gürizek 40kért így azért jobban értékelem


mondjuk léyneg az, hogy te hasznosnak találod és szereted viselni
a többi nem lényeg




nekem is állandóan pofázzák hogy miért wowozok miért nem növök már fel mikor azt se tudják milyen jó
inkább gyereket vállalnak meg megházasodnak, hogy aztán jól tönkremenjen az egész életük mert nem bírnak egyszerre rendesen figyelni a gyerekre is, egymásra is meg dolgozni is mint az állat a pénzért
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 07:11am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Oct 2014 14:53)
karkötö>>>>


Jha, jol mutat a karkoto.




Ha strici vagy.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2014 07:12am
Quote (Baleee @ Oct 20 2014 01:11pm)
Jha, jol mutat a karkoto.




Ha strici vagy.


én lennék strici
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 20 2014 07:12am
Quote (Anarkin @ 20 Oct 2014 14:03)
ékszer


Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Oct 20 2014 09:15am
Régebben volt 1 csomó órám, de ma már zavarna, ha a hordanom kellene.

Amúgy az egész szép:


Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 20 2014 09:29am
Ice watchom van atm, az álmom ez, de soha nem lesz ilyenem :cry:

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 20 2014 09:33am
Quote (NoobHunter @ 20 Oct 2014 16:29)
Ice watchom van atm, az álmom ez, de soha nem lesz ilyenem  :cry:

http://i60.tinypic.com/154ugpj.png


ez eléggé raj kategória nekem :wacko: mondjuk a legtöbbet nem hordanám a topicból, de ezt semmi áron
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 09:55am
Volt olyan amire azt mondtad, hogy hordanad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll