Quote (Karan2_Returned @ Oct 20 2014 01:00pm)
Telefon meg szamitogep mutatjak az idöt, semmi ertelme az oranak.
Én elég sokat nézem az órámat, kényelmetlen lenne mindig elővenni a mobilom. Addig amig nem volt orám én is ezt mondtam amit te, de most már érzem értelmét.
A karkötők meg buzisak

Quote (Senee @ Oct 20 2014 01:53pm)
azok vesznek órát akik szeretnék mutatni, hogy középosztálybeliek++
PL ezt is ki akartam fejezni, bár csak ~20ezer forint volt az órám, mondjuk így hogy heti 20 órát gürizek 40kért így azért jobban értékelem
This post was edited by anyd on Oct 20 2014 06:55am