d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1141516171834Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 02:22am
Quote (Vismajor @ Jul 15 2014 09:21am)
masodik volt mar noob


Btw en egy jatekot keresek
kb 4.es lehettem amikor szamtech teremben jatszottuk
osztott kepernyos game volt a klaviaturan ketten tudtunk jatszani
a palya a fold volt, marmint rendesen bent a foldben kezdodott a jatek es az elejen kellett fegyvertvalasztani es ki kellett nyirni a masikat
ha lottel akkor lyukat tudtal robbantani a foldbe meg etc de nem emlekszem a jatek nevere


ezaz geciii mekktalaltam


ennek mi a neve
ok benne van a linkben , liero
kosz orban

This post was edited by Vismajor on Jul 15 2014 02:22am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2014 02:22am
Quote (Vismajor @ Jul 15 2014 08:21am)
masodik volt mar noob


Btw en egy jatekot keresek
kb 4.es lehettem amikor szamtech teremben jatszottuk
osztott kepernyos game volt a klaviaturan ketten tudtunk jatszani
a palya a fold volt, marmint rendesen bent a foldben kezdodott a jatek es az elejen kellett fegyvertvalasztani es ki kellett nyirni a masikat
ha lottel akkor lyukat tudtal robbantani a foldbe meg etc de nem emlekszem a jatek nevere


D2
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jul 15 2014 02:23am
Quote (Makkertest @ 15 Jul 2014 09:01)


lol mennyit jatszottam ezzel :D

hulye bogarakat ugy utaltam, szétszórta a seregem :(((

This post was edited by qkatz on Jul 15 2014 02:26am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 02:25am




Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 02:27am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 02:27am


krvajo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 02:32am
Quote (Vismajor @ Jul 15 2014 09:27am)
http://www.youtube.com/watch?v=KE2XtQaMb5I

krvajo


Liero is a video game for MS-DOS, first released by Finnish programmer Joosa Riekkinen in 1998.
" Later on, this game provided inspiration for the game Soldat."

alsjdhoahsdoiuahdASDASDASDAD
najo elmentem a topikbol a rakommal, posztoljatok meg krva jo volt

This post was edited by Vismajor on Jul 15 2014 02:33am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 02:33am
Aki nem sejtené, annak megsúgom, ezekből a játékokból szinte mindből van speed run a youtubeon. Hadd ne linkelgessem őket, keressetek rá, eszméletlen mit tudnak az igazi kockák.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 04:11am
adok 250 fgt annak aki megoldja nekem h fusson nfs ii se windows 7es gepemen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 04:13am
Quote (Vismajor @ Jul 15 2014 10:11am)
adok 250 fgt annak aki megoldja nekem h fusson nfs ii se windows 7es gepemen


deal

küldd a zsozsot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171834Next
Add Reply New Topic New Poll