zombi felesegek (teljesen ugy neztek ki mint a normal emberek) elol kellett menekulni random emberekkel, ami vicces volt, hogy mapekre volt osztva a dolog. onnan lehetett tudni, h vmi necc van kialakuloban, h a kornyezetben pl egy macska/furcsa bogar volt, de ranezesre is nem smakkolt vele vmi.
csomo. ott keltem fel, miutan osszeverbuvalodtunk jo paran egy magasabb hazba, onnan kiultunk a tetore es neztuk hogy paran probalkoznak utanunk jonni meg arrol a pontrol, ahonnan mi indultunk, kozben persze mas egyedek is jottek. elotte kihajitottam egy furcsa macskat az ablakon, aki nem is ert foldet, pedig direkt neztem, atalakult vmi hulye bogarra. aztan talaltunk vmi hulye autot, amibol kamion lett, utanfutoval (?? ami valojaban fullos lakokocsi volt a korulmenyekhez kepest) es tudtam h itt a map vege, de jon a kovetkezo level, ahol beleutkozunk vmi nagyobb bossba (tipikus kep, felborult autok, benzinszag etc)
nagyon reg nem eltem at ennyire, marmint amire meg emlekeztem is