d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2014 01:34am
Quote (putincykavodka @ Jul 8 2014 06:26am)
Messel meg meg par jspssel almodtam lolol


amúgy ezekből látszik kinek van élete kinek nincs
a forumlakokkal álmodsz lol

mondjuk én meg a wowval szoktam :xd
pláne régen mikor ilyen 20-30 órákat lenyomtam zsinegbe
akkor mikor lefeküdtem is kb éreztem ahogy a testem mozdulna a crusader strike-ra
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 8 2014 01:49am
azt almodtam hogy ujra kozepiskolaban vagyok es most dobbenek ra hogy delutan emelt tori erettsegim lesz
es hogy lekell adni a kidolgozott teteleimet, de nekem egy sincs kesz mert azt hittem en vagyok az utolso nem az elso
aztan megjelent a baratnom aki mondta h nem lehet a tori abbol mar leerettsegiztem ez biztos a magyar
es akkor igy nevetek hogy hat a magyart azt leszarom
masra nem emlekszek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 8 2014 04:56am
szuperhős csapattal harcoltunk valakik ellen
nekem az volt a speciális képességem, hogy tudok repülni, és ezt próbáltam megtanítani egy kigyúrt copffos fazonnak, aki egy plüsmaciból energiát kivéve Ryze q-ját lőtte

mondjuk ma 12 órát aludtam, lehet volt ás agymenés is
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 8 2014 05:02am
Ugy döntöttem hogy logok a sulibol, ezert beugrottam a mekibe es vettem ket sajtburgert, meg valami szoszt hozza. Utana megint elmentem a szokasos vasutallomasra es felszalltam egy vonatra. At kellett preselnem magam egy jo nagy embertömegen mire talaltam egy szabad helyet. Elövettem az egyik sajtburgert, raktam ra szoszt, de olyan csuszos lett, hogy nem tudtam megenni. Tovabb tartott az alom, de csak annyira emlekszek hogy talalkoztam egy ket meteres csajjal.

e: Eszembejutott, a ketmeteres csaj a vonaton volt, mondta hogy kövessem, elvitt egy edzöterembe ahol birkoztam valakivel. No homo.

This post was edited by Karan2_Returned on Jul 8 2014 05:06am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2014 05:05am
basztam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2014 05:20am
Quote (Senee @ Jul 8 2014 11:05am)
basztam


undead priestet ?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2014 12:51pm
Quote (Senee @ Jul 8 2014 12:05pm)
basztam


vettem wodot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 05:09pm
Quote (Senee @ Jul 8 2014 09:34am)
amúgy ezekből látszik kinek van élete kinek nincs
a forumlakokkal álmodsz lol

mondjuk én meg a wowval szoktam :xd
pláne régen mikor ilyen 20-30 órákat lenyomtam zsinegbe
akkor mikor lefeküdtem is kb éreztem ahogy a testem mozdulna a crusader strike-ra


Ritkan van ilyen
Meg messel is kb ilyen felevente egyszer ha almodok valami hasonlo faszsagot mint elozo oldalon amit irtam
Vagy csak ennyire emlekszem xd dunno
Ma pl egy olyan kozepsulis osztalytarssal talalkoztam almomban akit 6eve nem lattam :s
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2014 12:09am
miota megnyilt ez a topic mikor feljovok jspre mindig elgondolkozom h mit is almodtam, de fogyatekos vagyok es sosem emlekszem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 9 2014 12:22am
zombi felesegek (teljesen ugy neztek ki mint a normal emberek) elol kellett menekulni random emberekkel, ami vicces volt, hogy mapekre volt osztva a dolog. onnan lehetett tudni, h vmi necc van kialakuloban, h a kornyezetben pl egy macska/furcsa bogar volt, de ranezesre is nem smakkolt vele vmi.
csomo. ott keltem fel, miutan osszeverbuvalodtunk jo paran egy magasabb hazba, onnan kiultunk a tetore es neztuk hogy paran probalkoznak utanunk jonni meg arrol a pontrol, ahonnan mi indultunk, kozben persze mas egyedek is jottek. elotte kihajitottam egy furcsa macskat az ablakon, aki nem is ert foldet, pedig direkt neztem, atalakult vmi hulye bogarra. aztan talaltunk vmi hulye autot, amibol kamion lett, utanfutoval (?? ami valojaban fullos lakokocsi volt a korulmenyekhez kepest) es tudtam h itt a map vege, de jon a kovetkezo level, ahol beleutkozunk vmi nagyobb bossba (tipikus kep, felborult autok, benzinszag etc)

nagyon reg nem eltem at ennyire, marmint amire meg emlekeztem is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll