d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev1141516171819Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 08:16am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:02pm)
De azt is csak azert, hogy megelozze az elotte levot aki 19kt donolt ofc


na hogy sikerült a vizsga?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 18 2014 08:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 03:16pm)
na hogy sikerült a vizsga?


négyes lettem, kösz, hogy kérdezed máté te szemét
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 08:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 04:16pm)
na hogy sikerült a vizsga?


5bol 4feladatot megcsinaltam
A mellettem ulonek mindenre mas jott ki mint nekem
Tehat elegge bme/10 a helyzet
Holnaputani vizsga legalabb stepan targyabol van, azt meg mar eloadasokon megtanultam ugy h 5os legyek belole thank god) aztan vege is a rakos felevnek es kezdodik a nyar))))) napi 20-25dota game here i come
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 08:24am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:21pm)
5bol 4feladatot megcsinaltam
A mellettem ulonek mindenre mas jott ki mint nekem
Tehat elegge bme/10 a helyzet
Holnaputani vizsga legalabb stepan targyabol van, azt meg mar eloadasokon megtanultam ugy h 5os legyek belole thank god) aztan vege is a rakos felevnek es kezdodik a nyar))))) napi 20-25dota game here i come


és hogy értékelnéd ezt a félévet a teljesítményed szempontjából?


This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2014 08:28am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 08:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 04:24pm)
és hogy értékelnéd ezt a félévet a teljesítményed szempontjából?

Miert kerdezed wtf?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 08:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 16:24)
és hogy értékelnéd ezt a félévet a teljesítményed szempontjából?


http://4.ii.gl/ba1cwbxW.png



balázs hát mi történt ezzel a gép2vel? :S


nevetek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 08:28am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:28pm)
Miert kerdezed wtf?








balázs hát mi történt ezzel a gép2vel? :S

ez megint legalább egy év csúszás balázs, hát mi lesz így veled? hogy mész így mscre? hány év alatt akarod elvégezni a bsct? 7?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 08:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 04:24pm)
és hogy értékelnéd ezt a félévet a teljesítményed szempontjából?


http://4.ii.gl/ba1cwbxW.png



balázs hát mi történt ezzel a gép2vel? :S


Mate laci tortent :)
Kepzelem h most minden targyamat megnezed a tanszeki honlapon))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 08:32am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:29pm)
Mate laci tortent :)
Kepzelem h most minden targyamat megnezed a tanszeki honlapon))


de hát egyik ismerősöm is máté lacinál volt, és ez az ismerősöm nem éppen a szorgalmáról híres, mégis simán sikerült teljesítenie a házikat és aztmondta hogy rendes máté laci. mi lesz így veled balázs? már tuti hogy összesen legalább 6 év a bscd, ezzel el is fogytak a támogatott féléveid :S
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 08:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 04:32pm)
de hát egyik ismerősöm is máté lacinál volt, és ez az ismerősöm nem éppen a szorgalmáról híres, mégis simán sikerült teljesítenie a házikat és aztmondta hogy rendes máté laci. mi lesz így veled balázs? már tuti hogy összesen legalább 6 év a bscd, ezzel el is fogytak a támogatott féléveid :S


Semmi, utcan elo csoves semmirekello leszek mert mate nem segitett)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171819Next
Closed New Topic New Poll