d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1141516171892Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 12 2014 06:03pm
Quote (cowding @ Jun 12 2014 11:49am)
Simán benne lennék, talán 1-2 éve még volt net is de màr imo nincs csak tv fizetve :/ szoval ha azt megoldjuk akkor laptop + projektort viszek, hangfalak és 1o m2 es vasznon TI


ha telekomos a net, akkor be tudom kapcsolni nektek arra a par napra, aztan ha vege, lekapcsoljuk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 06:06pm
Am ugy ez az international is olyan lesz hogy 8fele streamen megy egyszerre?
Rawen majd a dk meccseket akarja nezni, mes meg a fnatikot, aztan jol megverik egymast))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 12 2014 10:06pm
Quote (Namechange @ 12 Jun 2014 22:28)
Nekem úgy nem sok kedvem van menni hogy mindenki haterkedik. Legalább pár napra szeressük egymást. Rici irl elviselhető, bár néha túlzsong de attól még kibírható.
Én pls Mesht nem bírom az itt látott viselkedése alapján, de lehet hogy irl meg haverok leszünk.


lesz majd whiteknight - hippi szekcio, ahol viragkoszorukat fonunk, gitarozgatunk es vilagbekerul enekelunk betepve (mielott ptdk szobrokat farag a combcsontjainkbol).

Amugy komolyra forditva a szot, tenyleg tegyetek felre kicsit a haterkedest.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 12 2014 10:25pm
Ajj de szivesen mennek! De nekem csak augusztustol jo szal kizarva :(
Nektek rengeteg szorakozast kivanok! Sok kep es video keszuljon reakcio materialba!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 12:59am
Quote (josheide @ Jun 13 2014 05:06am)
lesz majd whiteknight - hippi szekcio, ahol viragkoszorukat fonunk, gitarozgatunk es vilagbekerul enekelunk betepve (mielott ptdk szobrokat farag a combcsontjainkbol).

Amugy komolyra forditva a szot, tenyleg tegyetek felre kicsit a haterkedest.


ott a helyem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 01:21am
Quote (josheide @ Jun 13 2014 05:06am)
lesz majd whiteknight - hippi szekcio, ahol viragkoszorukat fonunk, gitarozgatunk es vilagbekerul enekelunk betepve (mielott ptdk szobrokat farag a combcsontjainkbol).

Amugy komolyra forditva a szot, tenyleg tegyetek felre kicsit a haterkedest.


hát figyelj, olvasd el a postokat aztán rájössz ki haterkedik, mi annyit írtunk rawennel hogy ha megy ricinger akkor mi valszleg nem.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 13 2014 01:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 08:21am)
hát figyelj, olvasd el a postokat aztán rájössz ki haterkedik, mi annyit írtunk rawennel hogy ha megy ricinger akkor mi valszleg nem.


Jara meg azt h9gyha rici megy szivesen agyonveri
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 01:31am
Quote (Vismajor @ Jun 13 2014 08:26am)
Jara meg azt h9gyha rici megy szivesen agyonveri


csak viccel, nem?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2014 01:53am
Quote (cowding @ Jun 12 2014 11:16pm)
Itt egy etlap, meg igenytol, allergiatol, alapanyagtol es fu mennyisegtol valtozhat, de ilyesmiben gondolkodunk

tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


n1 :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 13 2014 01:59am
Go Back To Magyar Topic List
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): ElCapitano, anyd, josheide


Menjunk igy + sok gandzsa es ha harom nap multan is heteroszexualisak maradunk az mar eg apro gyozelem az eletben!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171892Next
Add Reply New Topic New Poll