d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev114151617Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 7 2014 04:16pm
Quote (Fej @ 8 May 2014 00:16)
belekattintottam jara profiljaba, anyd levi ott porog a falon, rohogok

eszembe jutott rola az a kep mikor 14 eves volt es satanista : D


a tangas?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 04:18pm
Quote (MarcusD @ 8 May 2014 00:11)
pedig te rajta vagy


wp
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 04:19pm
Quote (GoreKnight9 @ 7 May 2014 23:16)
a tangas?


vmi olyasmi remlik h fika reszegen ul feketeben egy pentagrammal a nyakaban

/e: nem tudom h tanga volt-e rajta, remelem igen

This post was edited by Fej on May 7 2014 04:20pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 04:22pm
Quote (Fej @ May 8 2014 12:19am)
vmi olyasmi remlik h fika reszegen ul feketeben egy pentagrammal a nyakaban


arra a képre egyszer ráphotoshopoltam az egyik csőmetalos moderatort félcsupaszon Levi mellé, meg talán egy tubus síkosítót is rátettem, aztán rám írt a mod, hogy nem kellene ilyen képeket csinálnom róla, és törölte


szomorú történet

This post was edited by Saenchai on May 7 2014 04:22pm
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 04:26pm
Ez első mob dropja... kicsit jó?
Tudom hogy mindenki leszarja de valamit kellett :D


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:27pm
Quote (Saenchai @ May 7 2014 11:22pm)
arra a képre egyszer ráphotoshopoltam az egyik csőmetalos moderatort félcsupaszon Levi mellé, meg talán egy tubus síkosítót is rátettem, aztán rám írt a mod, hogy nem kellene ilyen képeket csinálnom róla, és törölte


szomorú történet


legyél a barátom
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 04:27pm
Quote (Saenchai @ 7 May 2014 23:22)
arra a képre egyszer ráphotoshopoltam az egyik csőmetalos moderatort félcsupaszon Levi mellé, meg talán egy tubus síkosítót is rátettem, aztán rám írt a mod, hogy nem kellene ilyen képeket csinálnom róla, és törölte


szomorú történet


rokkerdejv
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:28pm
Quote (Haarder @ May 7 2014 11:26pm)
Ez első mob dropja... kicsit jó?
Tudom hogy mindenki leszarja de valamit kellett :D

http://kepfeltoltes.hu/140508/nnn_www.kepfeltoltes.hu_.png


kussolj már
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 04:40pm
Quote (jarabekg @ May 8 2014 12:28am)
kussolj már


Ez fájt :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:56pm
Quote (Haarder @ May 7 2014 11:40pm)
Ez fájt :(


anyád is ezt mondta, amikor az ánuszába helyeztem a hímtagomat
Go Back To Magyar Topic List
Prev114151617Next
Closed New Topic New Poll