d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Magyar Tt > Gratula
Prev114151617Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 20 2014 12:36pm
Quote (Fezmin @ Mar 20 2014 05:56pm)
jó ofc

99kari: e-penis
trusted tag: e-penis

De most akkor tegye mindenki a szívére a kezét és mondja azt, hogy kicsit sem "irigykedik" valakire aki valamelyiket/mindkettőt eléri...


TALÁN régebben még így volt, de mostmár nem érdekel senkit, hogy ki mit ér el ezen a fórumon, ettől függetlenül örülök Balunak, de túl sokat nem változtat szerintem

Quote (Rawen @ Mar 20 2014 06:15pm)
istenem de buta vagy
ofc szeretnék olyan lenni mint te


én meg nem akarok olyan lenni mint te
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 20 2014 12:37pm
itt: anarkin és fezmin bölcsességei
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 20 2014 12:38pm
Quote (sylke @ Mar 20 2014 07:37pm)
itt: anarkin és fezmin bölcsességei


Innen erzem mennyire irigy vagy.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2014 12:38pm
Quote (AngryBug @ 20 Mar 2014 19:36)
TALÁN régebben még így volt, de mostmár nem érdekel senkit, hogy ki mit ér el ezen a fórumon, ettől függetlenül örülök Balunak, de túl sokat nem változtat szerintem



én meg nem akarok olyan lenni mint te


maradj is csak jobbik voter
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:39pm
Quote (sylke @ 20 Mar 2014 19:37)
itt: anarkin és fezmin bölcsességei


tudom, itt nem divat az 5 szónál hosszabb post :(

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:39pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 20 2014 12:39pm
Quote (Rawen @ Mar 20 2014 06:38pm)
maradj is csak jobbik voter


lehet hogy leírtam (?) vagy csak akartam, de nem sokat kellett foglalkoznom a témával, hogy rajöjjek h nem szavazok a jobbikra

e: sry rosszul fogalmaztam

This post was edited by AngryBug on Mar 20 2014 12:40pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 20 2014 12:40pm
Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 20:39)
tudom, itt nem duvat az 5 szónál hosszabb post  :(


csak irigy vagy mer nem tudsz ilyet
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2014 12:40pm
Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 19:39)
tudom, itt nem divat az 5 szónál hosszabb post  :(


az sem divat, hogy minden postot telepakoljunk smileyval mint valami 12 éves hülyegyerek
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:40pm
Quote (sylke @ 20 Mar 2014 19:40)
csak irigy vagy mer nem tudsz ilyet


igaz... -_-

Quote (Rawen @ 20 Mar 2014 19:40)
az sem divat, hogy minden postot telepakoljunk smileyval mint valami 12 éves hülyegyerek


:(

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:41pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:45pm
8 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous): Namechange, Cpt_Ghost, Genthor, lacoking, josheide, Fezmin

hózzáfűznivalód van esetegleg? :) Vízom a szélmalomharcot, de nemsokára indulnom kell haza melóból, úgyhogy lassan véget ér a móka.

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:45pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev114151617Next
Closed New Topic New Poll