d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11415161718237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 10:24am
ezt itthagyom akkor




This post was edited by tevetava on Jan 19 2014 10:24am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 10:25am
Quote (rapiddani @ 19 Jan 2014 17:21)
Hajrá


előre
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 10:27am
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 17:11)
amugy lmp lenne a legértelmesebb párt, nem véletlen hogy nincsenek pártolóik, mivel a nagyátlag magyarországon tájékozatlan, vagy csak szimplán hülye


implying itt joshin kívül bárkinek is van megalapozott véleménye
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 10:29am
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 05:27pm)
implying itt joshin kívül bárkinek is van megalapozott véleménye


Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.

Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 10:30am
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 17:29)
Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.

Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.


jó, nem a vélemény szót kellett volna használnom
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 10:41am
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 04:30pm)
jó, nem a vélemény szót kellett volna használnom


a vélemény olyan mint a segglyuk
mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké
ezt valami csöves mondta még örsön
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 19 2014 10:42am
Quote (Fezmin @ 19 Jan 2014 10:43)
Amúgy engem érdekelne, hogy Tamásunk az általa felsorolt opciók melyikét preferálja! :)


En a baloldali osszefogasra fogok szavazni, csak nem akartam hosszan ervelni egyik part mellett se mielott jon par szavazat.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 10:48am
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 05:29pm)
Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.

Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.


Szerintem a családja attól még magyarországon lakik, és szerintem ő is csak tanulmányi célokból tartózkodik külföldön
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 10:56am
asdasd

This post was edited by anyd on Jan 19 2014 10:56am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 19 2014 11:07am
Vicces a topik.

Senki nem ért a politikához, leszámítva talán egy-két embert de azért kiröhögitek egymást meg gratuláltok a nyilvánvalóan rossz pártválasztásért.

amúgy jobbik mert:

- nem értek hozzá
- rasszista vagyok
- utálom a rendszert amiben élünk és a "legszélsőségesebb" párt felé fordulok a változás reményében.

This post was edited by iFeelAlone on Jan 19 2014 11:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11415161718237Next
Add Reply New Topic New Poll