☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev
1
14
15
16
17
18
237
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 33203
Replies: 2360
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#151
Jan 19 2014 10:24am
ezt itthagyom akkor
This post was edited by tevetava on Jan 19 2014 10:24am
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#152
Jan 19 2014 10:25am
Quote (rapiddani @ 19 Jan 2014 17:21)
Hajrá
előre
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#153
Jan 19 2014 10:27am
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 17:11)
amugy lmp lenne a legértelmesebb párt, nem véletlen hogy nincsenek pártolóik, mivel a nagyátlag magyarországon tájékozatlan, vagy csak szimplán hülye
implying itt joshin kívül bárkinek is van megalapozott véleménye
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#154
Jan 19 2014 10:29am
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 05:27pm)
implying itt joshin kívül bárkinek is van megalapozott véleménye
Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.
Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#155
Jan 19 2014 10:30am
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 17:29)
Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.
Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.
jó, nem a vélemény szót kellett volna használnom
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#156
Jan 19 2014 10:41am
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 04:30pm)
jó, nem a vélemény szót kellett volna használnom
a vélemény olyan mint a segglyuk
mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké
ezt valami csöves mondta még örsön
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#157
Jan 19 2014 10:42am
Quote (Fezmin @ 19 Jan 2014 10:43)
Amúgy engem érdekelne, hogy Tamásunk az általa felsorolt opciók melyikét preferálja!
En a baloldali osszefogasra fogok szavazni, csak nem akartam hosszan ervelni egyik part mellett se mielott jon par szavazat.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#158
Jan 19 2014 10:48am
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 05:29pm)
Implying joshi jogosan szavaz, mivel kulfoldon el, es kb semmi hatasa nincs ra a politikanak ennyi erovel.
Mindenkinek van megalapozott egyforman fontos velemenye, ez a demokracia lenyege.
Szerintem a családja attól még magyarországon lakik, és szerintem ő is csak tanulmányi célokból tartózkodik külföldön
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#159
Jan 19 2014 10:56am
asdasd
This post was edited by anyd on Jan 19 2014 10:56am
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#160
Jan 19 2014 11:07am
Vicces a topik.
Senki nem ért a politikához, leszámítva talán egy-két embert de azért kiröhögitek egymást meg gratuláltok a nyilvánvalóan rossz pártválasztásért.
amúgy jobbik mert:
- nem értek hozzá
- rasszista vagyok
- utálom a rendszert amiben élünk és a "legszélsőségesebb" párt felé fordulok a változás reményében.
This post was edited by iFeelAlone on Jan 19 2014 11:08am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
14
15
16
17
18
237
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact