d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1141516171826Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 14 2014 08:13am
valami normalis kepet mind2 csajrol legyszi
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 08:14am
Quote (jarabekg @ Jan 14 2014 04:08pm)
najo, kezd furdallni a kivancsisag, hogy tenyleg csak a szemelyes utalat vezerli az ebereket, vagy tényleg en vagyok egyedul izlesficamos+taplo+buta+onzo+bunko nyomorek a vilagon


Kis fixalasra szorult ez a post
Meg is tettem a magamet

Ha szemelyes utalat vezetne az embereket, akkor ilyen 5-40nel nyert volna vismajor :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 08:15am
Quote (jarabekg @ Jan 14 2014 03:08pm)
najo, kezd furdallni a kivancsisag, hogy tenyleg csak a szemelyes utalat vezerli az ebereket, vagy tényleg en vagyok egyedul izlesficamos a vilagon


ez nem a csajod ellen megy

hanem ellened
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2014 08:27am
Quote (TrollBoss @ Jan 14 2014 03:15pm)
ez nem a csajod ellen megy

hanem ellened


en is ezt mondom szo szerint
Quote (putincykavodka @ Jan 14 2014 03:14pm)
Kis fixalasra szorult ez a post
Meg is tettem a magamet

Ha szemelyes utalat vezetne az embereket, akkor ilyen 5-40nel nyert volna vismajor :)


jolvan vergodj csak
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 11:19am
én nem tudok képet Jara bnőjéről

ugy hogy null vote
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 11:21am
Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 05:19pm)
én nem tudok képet Jara bnőjéről

ugy hogy null vote


biztos nehéz két postot legörgetni

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 11:24am
Quote (Senee @ 14 Jan 2014 18:21)
biztos nehéz két postot legörgetni

http://2.ii.gl/Ee0eK7.png


egyáltalán nem érdekel csak kulturáltan spammolok

mondjuk azota már láttam
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 14 2014 11:37am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 12:08)
http://4.ii.gl/JOp3-.png
http://4.ii.gl/fFEL0G.png

azert rohogok mennyi ember gondolkodik ugy mint szene XD


Beállított képet egy random utcaival összehasonlítani.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 12:08pm
Így utolag Jara bnője nekem jobban bejön

de attól még nem kéne ugy viselkedni mint egy ovodás
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2014 12:10pm
AZ ÉN APUKÁM ERŐSEBB MINT A TIÉÉÉD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171826Next
Add Reply New Topic New Poll