Quote (jarabekg @ Jan 14 2014 04:08pm)
najo, kezd furdallni a kivancsisag, hogy tenyleg csak a szemelyes utalat vezerli az ebereket, vagy tényleg en vagyok egyedul izlesficamos+taplo+buta+onzo+bunko nyomorek a vilagon
Kis fixalasra szorult ez a post
Meg is tettem a magamet
Ha szemelyes utalat vezetne az embereket, akkor ilyen 5-40nel nyert volna vismajor
