d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:30am
semmi :)

This post was edited by xGurke on Jan 6 2014 02:34am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 6 2014 02:47am
Quote (Smat @ 6 Jan 2014 01:30)
??
Ezt a focista dolgot hanyagoljuk, nincs kedvem megint kifejteni hogy mit is tanulok és ezekhez milyen tárgyak jönnek. Ez a topic ne rólam szóljon.

Tegyük fel van egy öcsém.
Én itt vagyok a fórumon már lassan 6 éve, 6 évvel ezelőtt fogyatékos voltam és sok szarságot csináltam amit mai szemmel nézve már bánok.(inb4 még most is az vagy)
Ha idejönne a fórumra a nem létező öcsém, és ő is fogyatékos lenne mint én voltam 6 évvel ezelőtt, akkor lehet rábasznék a kezére és megkérdezném hogy mi a fasz baja van, és szerintem teljesen jogosan kezdeném el szilánkosra törni a kezét-lábát.


azért ez érdekes, ezen mindig fel vagy háborodva, de amikor joey ir vmit akkor rögtön azzal jössz, hogy LOL BUTA KALAUZ ETC

nem érzed az ironiát ebben?
ja bocs, nem is érezheted hiszen csak egy focista vagy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:50am
Quote (sylke @ 6 Jan 2014 09:47)
azért ez érdekes, ezen mindig fel vagy háborodva, de amikor joey ir vmit akkor rögtön azzal jössz, hogy LOL BUTA KALAUZ ETC

nem érzed az ironiát ebben?
ja bocs, nem is érezheted hiszen csak egy focista vagy


imo smat sok undeserved hate-t kap, pedig a postjai felét nem gondolja komolyan. mint ahogy rrc-t szakácsozta, meg még nemtomkit hogy nevezett.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 6 2014 02:51am
Quote (tevetava @ 6 Jan 2014 10:50)
imo smat sok undeserved hate-t kap, pedig a postjai felét nem gondolja komolyan. mint ahogy rrc-t szakácsozta, meg még nemtomkit hogy nevezett.


imo faszságokat beszélsz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:54am
Quote (sylke @ 6 Jan 2014 09:51)
imo faszságokat beszélsz


oké...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 03:14am
Tfw fel negyed ora volt bejutni a konyvtarba, mert ~200an alltak a bejaratnal nyitasra varva
Me proud
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 6 2014 04:44am
Quote (tevetava @ Jan 6 2014 09:50am)
imo smat sok undeserved hate-t kap, pedig a postjai felét nem gondolja komolyan. mint ahogy rrc-t szakácsozta, meg még nemtomkit hogy nevezett.


Te nem voltál akkor jelen szerintem amikor még uberpro néven futott
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2014 04:46am
Quote (anyd @ 6 Jan 2014 11:44)
Te nem voltál akkor jelen szerintem amikor még uberpro néven futott


14-16 évesen az emberek többsége elég idegesítő, szerintem változhat az ember. quakeztem vele egy keveset, szerintem annyira nem para srác most
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 6 2014 05:05am
Quote (xGurke @ 6 Jan 2014 11:14)
Tfw fel negyed ora volt bejutni a konyvtarba, mert ~200an alltak a bejaratnal nyitasra varva
Me proud


gürke és a könyvtár

lol
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 6 2014 05:25am
Quote (tevetava @ 6 Jan 2014 11:46)
14-16 évesen az emberek többsége elég idegesítő, szerintem változhat az ember. quakeztem vele egy keveset, szerintem annyira nem para srác most


Jajj ne is mond. Kis öcsémet legszívesebben megölném >.<
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll