Quote (Smat @ 6 Jan 2014 01:30)
??
Ezt a focista dolgot hanyagoljuk, nincs kedvem megint kifejteni hogy mit is tanulok és ezekhez milyen tárgyak jönnek. Ez a topic ne rólam szóljon.
Tegyük fel van egy öcsém.
Én itt vagyok a fórumon már lassan 6 éve, 6 évvel ezelőtt fogyatékos voltam és sok szarságot csináltam amit mai szemmel nézve már bánok.(inb4 még most is az vagy)
Ha idejönne a fórumra a nem létező öcsém, és ő is fogyatékos lenne mint én voltam 6 évvel ezelőtt, akkor lehet rábasznék a kezére és megkérdezném hogy mi a fasz baja van, és szerintem teljesen jogosan kezdeném el szilánkosra törni a kezét-lábát.
azért ez érdekes, ezen mindig fel vagy háborodva, de amikor joey ir vmit akkor rögtön azzal jössz, hogy LOL BUTA KALAUZ ETC
nem érzed az ironiát ebben?
ja bocs, nem is érezheted hiszen csak egy focista vagy