Quote (Saenchai @ Nov 27 2013 04:28pm)
hát de most azért lenézni valakit, mert nem tud kifizetni 1000-2500 forintot, mert nincs pénze, de azért szeretné jól érezni magát?
dafak
vannak olyan ismerőseim, akiknek sokáig nem volt egyszerre több spórolt pénzük ilyen ~500 ft-nál
az a rész nekem se volt világos
2500 forintból bebaszok betépek kúrok kajálok
soha nem mennék olyan 'kocsmába', ahol belépő van
fak you belépő