d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev11415161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 27 2013 10:37am
Quote (Psyclon @ 27 Nov 2013 13:10)
Mert az a cég nemi megkülönböztetés alapján hátrányba helyezi a fasszal rendelkező egyedeket.
Ami törvénybe ütközik.
Szóval nekem fizetnem kell mert pasi vagyok? De egy csajnak nem? Ez nem fer!

A példád pedig ugyan ez. Csak ott kb elküldik a picsaba a csajt aki bepereli őket mert mivel meg mit bizonyít?
Nem találta alkalmasnak a vezetőség a munkára ez meg ez miatt. Ezer meg egy kifogás s magyarázat lehet egy olyan ügyben.
Nincs azaz épeszű aki feljelentést tesz ilyen miatt.

De ez a pina - ingyen / fasz - ezer mar elég lényegretörő.



Amúgy a csávó külön kérte hogy ne legyen pénzbüntetésre a szórakozóhelynek.


Ha igazán baszakodni akarnék, akkor azt is mondhatnám, hogy az alaptörvény csak a hátrányos megkülönböztetést tiltja, de ha egy hely úgy dönt, hogy márpedig ő belépős lesz, majd úgy dönt, hogy valakiknek elengedi a belépőt, akkor az már elvileg oké.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2013 10:51am
Quote (Saenchai @ Nov 27 2013 04:28pm)
hát de most azért lenézni valakit, mert nem tud kifizetni 1000-2500 forintot, mert nincs pénze, de azért szeretné jól érezni magát?

dafak
vannak olyan ismerőseim, akiknek sokáig nem volt egyszerre több spórolt pénzük ilyen ~500 ft-nál


az a rész nekem se volt világos
2500 forintból bebaszok betépek kúrok kajálok
soha nem mennék olyan 'kocsmába', ahol belépő van
fak you belépő
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2013 04:30pm
Quote (Genthor @ 28 Nov 2013 00:25)


"De hagyjuk a jogi részt. Sokkal fontosabb az eset politikai üzenete. Hogy van az, hogy ennyi felületet nem kapnak olyan hírek, mint a 45.000 kevesebb felsőoktatásba jelentkező fiatal, az egyetemi kirúgások, az országból 50%-nyi távozni akaró fiatal témája?"

hát azért a felsőoktatási történések alatt elég jó volt a politika topic, nekem az konkrétan tetszett hogy fullhd képernyőket írt tele mindenki a subról #thatsmystyle

This post was edited by Anarkin on Nov 27 2013 04:30pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2013 02:03am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 23:30)
"De hagyjuk a jogi részt. Sokkal fontosabb az eset politikai üzenete. Hogy van az, hogy ennyi felületet nem kapnak olyan hírek, mint a 45.000 kevesebb felsőoktatásba jelentkező fiatal, az egyetemi kirúgások, az országból 50%-nyi távozni akaró fiatal témája?"

hát azért a felsőoktatási történések alatt elég jó volt a politika topic, nekem az konkrétan tetszett hogy fullhd képernyőket írt tele mindenki a subról #thatsmystyle


na majd ha ujravalaszjtak a fideszt es elkezdodik az apokalipszis...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2013 03:07am
a nők nyomorékok
legalább ennyi örömük had legyen
megszakért'd
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2013 09:27am
Quote (xGurke @ 28 Nov 2013 10:07)
a nők nyomorékok
legalább ennyi örömük had legyen
megszakért'd


vitya még nem kért fel valamilyen nemi esélyegyenlőségi biztosnak?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2013 09:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2013 03:27pm)
vitya még nem kért fel valamilyen nemi esélyegyenlőségi biztosnak?


de
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 28 2013 05:31pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11415161718Next
Add Reply New Topic New Poll