d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 11:30am
Quote (dihep @ 8 Jul 2013 17:29)
alt enter


HAA HAHA
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 8 2013 11:35am
Quote (Smat @ Jul 8 2013 06:27pm)
Hogy lehet átrakni window módba ezt a fost???????????????


Quote (Smat @ Jul 8 2013 06:30pm)
HAA HAHA


megnéztem a kedvedért a config filet de nem találtam abban sem, valószinüleg nem támogatja de azért nem kéne úgy írni mint aki először jár az interneten.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 11:38am
Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 17:35)
megnéztem a kedvedért a config filet de nem találtam abban sem, valószinüleg nem támogatja de azért nem kéne úgy írni mint aki először jár az interneten.


Lackó, ne implikáld hogy én ezt nem néztem meg.
Azért kérdezem itt, mert a tudomány nálam véget ért a cfg, illetve a parancsikon módosítása "-w"-re szinten. :(
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 8 2013 11:40am
Quote (Smat @ 8 Jul 2013 19:38)
Lackó, ne implikáld hogy én ezt nem néztem meg.
Azért kérdezem itt, mert a tudomány nálam véget ért a cfg, illetve a parancsikon módosítása "-w"-re szinten. :(


google skillhez már diploma kell
http://lmgtfy.com/?q=mortal+kombat+windwed+mode

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 8 2013 11:42am
Lacko :~)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 8 2013 11:43am
Quote (Smat @ Jul 8 2013 06:38pm)
Lackó, ne implikáld hogy én ezt nem néztem meg.
Azért kérdezem itt, mert a tudomány nálam véget ért a cfg, illetve a parancsikon módosítása "-w"-re szinten. :(


gyere már hadd basszam beléd a villámokat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2013 12:04pm
ez a challange tower milyen magas? sosem ér véget...
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 8 2013 12:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 8 2013 07:04pm)
ez a challange tower milyen magas? sosem ér véget...


http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Challenge_Tower
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2013 12:14pm
Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 20:08)


lol, van egy pár...

utolsó:

Defeat Your Opponents!

Goro
Kintaro

Mileena

Shao Kahn


^^ esélyes...
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 8 2013 12:19pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 8 2013 07:14pm)
lol, van egy pár...

utolsó:

Defeat Your Opponents!

Goro
Kintaro

Mileena

Shao Kahn


^^ esélyes...


ahogy nézem youtubeon minden fight után feltöltődik a hpd, csak ugye ha a negyediknél kihalsz kezdheted előlről
btw goronal kb csak ugrálni kell és levegőben rugdosni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll