Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 17:35)
megnéztem a kedvedért a config filet de nem találtam abban sem, valószinüleg nem támogatja de azért nem kéne úgy írni mint aki először jár az interneten.
Lackó, ne implikáld hogy én ezt nem néztem meg.
Azért kérdezem itt, mert a tudomány nálam véget ért a cfg, illetve a parancsikon módosítása "-w"-re szinten.
