d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 04:39am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 10:47)
persze

de szerintem a seahawks kipukkan, nem lesz SB csapat
bár ez csak az én véleményem :DD

ott van a Pats, Brady fiezetése miatt sosem volt kimagaslo védelmük még is kb az elmult 10 évben mindig rájátszásban vannak, mert Brady a legnyomorultabb elkapoból is sztárt farag. Welkert most is eladták még is 4/4 el állnak :D

jah és tele vannak sérülttel is, amugy kíváncsian várom meddig tart a csoda a Broncosnál, pont most néztem a Phili ellen őket és kb minden bejött nekik, de szó szerint
amugy ma lesz a Clevlend- Buffalo meccs ami szintén nem lesz sima hazai :D imo


Brady egy más kategória a fizetése közel sem olyan szitu mint Manningé,tavalyi évben lemondott a fizetése 1/3adárol azert hogy meg tudjanak tartani több kulcsembert es a fizetési sapkát figyelembe véve is a liga alján vannak,csak a patsnél az egész coachig staff a legprofibb az egész ligát figyelembe véve+Brady aki a liga történetét figyelembe véve az 1ik,ha nem a legjobb játékos. A defenseről meg annyit hogy miattuk állnak 4-0al. Belichick mindig jól draftol és az elmúlt évek erről szóltak hogy a pats defensbe draftol. Idénre már beérett az összes fiatal jatekos.Az egyik legjobb front 7el rendelkeznek. Sztem a seahawks ott lesz az nfc döntőben. A Broncos meg idén még nem játszott egy kiemelkedő védelem ellen se..ezért is parádéznak.
A mai meccset meg szerint behúzza a bills,túl nagy falat az a defense a brownsnak,de 1biztos hogy jo meccs lesz :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 04:50am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 11:39)
Brady egy más kategória a fizetése közel sem olyan szitu mint Manningé,tavalyi évben lemondott a fizetése 1/3adárol azert hogy meg tudjanak tartani több kulcsembert es a fizetési sapkát figyelembe véve is a liga alján vannak,csak a patsnél az egész coachig staff a legprofibb az egész ligát figyelembe véve+Brady aki a liga történetét figyelembe véve az 1ik,ha nem a legjobb játékos. A defenseről meg annyit hogy miattuk állnak 4-0al. Belichick mindig jól draftol és az elmúlt évek erről szóltak hogy a pats defensbe draftol. Idénre már beérett az összes fiatal jatekos.Az egyik legjobb front 7el rendelkeznek. Sztem a seahawks ott lesz az nfc döntőben. A Broncos meg idén még nem játszott egy kiemelkedő védelem ellen se..ezért is parádéznak.
A mai meccset meg szerint behúzza a bills,túl nagy falat az a defense a brownsnak,de 1biztos hogy jo meccs lesz :)


akkor egyetértünk

és kinek szurkolsz?
meg is rakom mixen a Bills-t imo
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 04:55am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 11:50)
akkor egyetértünk

és kinek szurkolsz?
meg is rakom mixen a Bills-t imo


2,7es odsz van rá ,ha jól láttam tegnap... :) a Patsnek,de azt hittem ez átjött azokból amiket írtam. Meg a Packerssel szimpatizálok mióta Rodgers irányít,imádom a játékát! Te?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 05:11am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 11:55)
2,7es odsz van rá ,ha jól láttam tegnap... :) a Patsnek,de azt hittem ez átjött azokból amiket írtam. Meg a Packerssel szimpatizálok mióta Rodgers irányít,imádom a játékát! Te?


Pats, kb a 16os szezontol nézem az NFL-t és megbabonázott Brady

Welker-t nagyon sajnálom hogy elment :(


Adrian Peterson-t nagyon birom, meg a Baltimort csiptem előző szezonban de most szét esni látszanak kicsit.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 05:18am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 12:11)
Pats, kb a 16os szezontol nézem az NFL-t és megbabonázott Brady

Welker-t nagyon sajnálom hogy elment :(


Adrian Peterson-t nagyon birom, meg a Baltimort csiptem előző szezonban de most szét esni látszanak kicsit.



nem csodálom hogy megbabonázott,engem is :) hihetetlen vezér! welker nem lett volna ekkora érvágás,ha amendola nem sérül meg az első meccsen..közel ugyanolyan szintű elkapó hasonló stílusban csak 5évvel fiatalabb :) de remélem nemsokára játszik. + Gronk visszatér és carpe diem! ja peterson kurvajó,csak kár hogy nem a patsbe játszik :D Ravenst gyűlölöm,tavalyi főcsoport döntőn remegtem az idegtől :D

This post was edited by Edem on Oct 3 2013 05:18am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 05:25am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 12:18)
nem csodálom hogy megbabonázott,engem is :) hihetetlen vezér! welker nem lett volna ekkora érvágás,ha amendola nem sérül meg az első meccsen..közel ugyanolyan szintű elkapó hasonló stílusban csak 5évvel fiatalabb :) de remélem nemsokára játszik. + Gronk visszatér és carpe diem! ja peterson kurvajó,csak kár hogy nem a patsbe játszik :D Ravenst gyűlölöm,tavalyi főcsoport döntőn remegtem az idegtől :D


tudsz a sérültekről valamit?

mikor térhetnek vissza?
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 05:38am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 12:25)
tudsz a sérültekről valamit?

mikor térhetnek vissza?


Gronk elvileg bármikor, Belichicktől függ..de semmi információt nem adnak ki. Wilfork,Adrian Wilson out of season. Amendola meg az első héten sérült meg és 4-6.hét szóval elvileg ő is nemsokára aktív lehet.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 15 2013 12:16pm
http://www.youtube.com/watch?v=n8Lr8W6j5xk


Megy a Magyar meccs btw, Hollandia 1-0ra vezet a Törökök ellen.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 20 2013 06:20am
menzeszes pokol



0-1 lett a Barnet meccs.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 20 2013 07:15am
Quote (szabika @ 20 Oct 2013 12:20)
menzeszes pokol

http://prohardver.hu/dl/upc/2013-10/261682_csakegyszermar.jpg

0-1 lett a Barnet meccs.




Mára ezeket raktam, a tegnapit inkább nem is postolom, tiszta agyrák volt a barca is meg az atletico is..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171819Next
Add Reply New Topic New Poll