d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 04:48pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 9 2013 12:26am)
vagy magát és összevérezi a kedvenc pulcsimat.





Lehet, én borzasztó sokat változtam (főleg az embóliám és a pánikbetegségem óta). 2006 az nem ma volt... Szerintem sokan mások is. A sub nagyrésze egészen más ember lett. Emlékszem még lackettő (kiazalackettő) posztolta a döglött macskát, meg farki kapott valami 3 hónapos suspendet pedofil oldalért :D


ja a döglött macskás topic eléggé kibaszta nálam a biztosítékot :D

amúgy meg azért nem postol már senki ilyeneket, mert lassan már a szép szóért is suspendelnek, mert miért ne, így meg nehéz tartalmat szolgáltatni
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 8 2013 04:53pm
Quote (Genthor @ Apr 8 2013 11:47pm)
Visszatérhetne Zöldnap is, hogy még jobban pörögjön a sub.


megjelenne hirtelen extazzzy, mikes meg greenday az komoly lenne. Bár félő, hogy közben ők is komolyodtak és csak halvány teljesítményt nyújtanának régi önmagukhoz képest. :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 05:05pm
Quote (iFeelAlone @ 8 Apr 2013 23:53)
megjelenne hirtelen extazzzy, mikes meg greenday az komoly lenne. Bár félő, hogy közben ők is komolyodtak és csak  halvány teljesítményt nyújtanának régi önmagukhoz képest. :(


na meg norless, kajni, dir...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 8 2013 05:18pm
Dehát szoktak lenni jsp tali :| csak ti sosem jöttök el!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 05:23pm
Quote (anyd @ 9 Apr 2013 01:18)
Dehát szoktak lenni jsp tali :| csak ti sosem jöttök el!


kb. egész télen se most tavasszal nem volt

a héten én simán benne lennék egybe, pénteken már kibaszott fasza idő lesz (mondjuk én p-sz este 10-től 6-ig melózom) :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 05:23pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 10:13pm)
Engem nehéz elviselni :D Kurvasokat beszélek. (inb4 syle és bandája)


aki utál téged azaz én bandámba tartozik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 05:24pm
Quote (sylke @ 9 Apr 2013 00:23)
aki utál téged azaz én bandámba tartozik


szeva sylke megyunk bandazni valamikor?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 05:25pm
Quote (josheide @ Apr 8 2013 11:24pm)
szeva sylke megyunk bandazni valamikor?


Gold: 20,010.01

megoldhato
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 8 2013 05:33pm
Quote (anyd @ Apr 9 2013 12:18am)
Dehát szoktak lenni jsp tali :| csak ti sosem jöttök el!


idén ha lesz megint balatonon valami én szívesen beugranék, most hogy balatonon lakom...
Pestre nem mennék fel csak azért.

This post was edited by iFeelAlone on Apr 8 2013 05:33pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 05:37pm
Quote (iFeelAlone @ 9 Apr 2013 00:33)
idén ha lesz megint balatonon valami én szívesen beugranék, most hogy balatonon lakom...
Pestre nem mennék fel csak azért.


Julius kozepe / 2. fele! Badacsonyors ismetelten.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171822Next
Add Reply New Topic New Poll