Quote (CyberPunk666 @ Apr 9 2013 12:26am)
vagy magát és összevérezi a kedvenc pulcsimat.
Lehet, én borzasztó sokat változtam (főleg az embóliám és a pánikbetegségem óta). 2006 az nem ma volt... Szerintem sokan mások is. A sub nagyrésze egészen más ember lett. Emlékszem még lackettő (kiazalackettő) posztolta a döglött macskát, meg farki kapott valami 3 hónapos suspendet pedofil oldalért

ja a döglött macskás topic eléggé kibaszta nálam a biztosítékot

amúgy meg azért nem postol már senki ilyeneket, mert lassan már a szép szóért is suspendelnek, mert miért ne, így meg nehéz tartalmat szolgáltatni