d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1141516171830Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 15 2013 06:05am
Quote (rapiddani @ Mar 15 2013 12:05pm)
bontót ismered?


haverom
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 06:06am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 13:05)
bontót ismered?


ha bontóból újraépíted az autót, mert visszatekerted, akkor azt magyarországon nem 200k km-re tekered vissza, hanem 50-re. ne legyetek már ilyen kibaszott hülyék. 99%, hogy ezt nem tekerték sehova.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 06:07am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 12:06pm)
ha bontóból újraépíted az autót, mert visszatekerted, akkor azt magyarországon nem 200k km-re tekered vissza, hanem 50-re. ne legyetek már ilyen kibaszott hülyék. 99%, hogy ezt nem tekerték sehova.


hát én tuti 190-200ra tekernék vissza egy dizelt, ez hihető, ha 100k ra tekered akkor levágós, ebbe imo egy laza 400k van, 200k km odaadják ,hogy nézd mennire csillog mindenhol
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 06:09am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 13:07)
hát én tuti 190-200ra tekernék vissza egy dizelt, ez hihető, ha 100k ra tekered akkor levágós, ebbe imo egy laza 400k van, 200k km odaadják ,hogy nézd mennire csillog mindenhol


korlátoltak vagytok mind a ketten, befejeztem a vitatkozást. értelmetlen faszság mellett érveltek, faszságokkal. alapvető, hogy gyanakodni kell, de ti paranoiásak vagytok.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 06:11am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 12:09pm)
korlátoltak vagytok mind a ketten, befejeztem a vitatkozást. értelmetlen faszság mellett érveltek, faszságokkal. alapvető, hogy gyanakodni kell, de ti paranoiásak vagytok.


nem, én nem paranoiás vagyok hanem reális, bontóba egyébként is ugyanolyan szép olcsó lófaszt kapsz mint gyáriba, én csak azt mondom ,hogy tipikus ilyen csilivili geci szokott szétrohadni motorikusan.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 06:17am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 13:11)
nem, én nem paranoiás vagyok hanem reális, bontóba egyébként is ugyanolyan szép olcsó lófaszt kapsz mint gyáriba, én csak azt mondom ,hogy tipikus ilyen csilivili geci szokott szétrohadni motorikusan.


"szokott" ... meggyőztél.

tehát ha jól értelek, ha meg lenne kívül mattulva, fényes lenne a kormánya, rojtosra lenne szakadva az ülése, de 40 000 kilóméter lenne benne és 2 000 000 forintot kérnének érte, akkor az év vétele lenne, de ez így FÚJBAZDMEG ÁTKÚRÁS MEGNEVEDD

oké.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 06:25am
Hat Dani, amugy tenyleg fail amit mondasz, lehet 50-100k van tekerve belole, de meg bontobol is imo sokba kerul ennyire 'csilli-villire' ujraepiteni, plane passzentosan es totally nem erne meg 1,2 vagy mennyiert, akkor mar siman tobbet raknanak ra, ez csak siman underprice es ha valami olyan gondja lenne, az kiderulne egy tesztvezetes alatt.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 06:47am
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 14:19)
A masik meg amugy, hogy mi egy ev alatt kozlekedunk autoval kb osszesen 3-5k km-t... Szoval azert nem kopnak olyan kurvagyorsan az alkatreszek.


ja ezt most veszem csak észre

felejtsd el a dízelt,
passat 1.6 b
c vectra 1.8 b
mondeo 1.8 b
corolla 1.4 b
.
.
.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 07:39am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 12:17pm)
"szokott" ... meggyőztél.

tehát ha jól értelek, ha meg lenne kívül mattulva, fényes lenne a kormánya, rojtosra lenne szakadva az ülése, de 40 000 kilóméter lenne benne és 2 000 000 forintot kérnének érte, akkor az év vétele lenne, de ez így FÚJBAZDMEG ÁTKÚRÁS MEGNEVEDD

oké.


te még mindig nemérted meg ,hogy belsejét lelehet cserélni 60kból , igen ebbe még azis bennelesz hogy légzsákos kormány !

Quote (Baleee @ Mar 15 2013 12:25pm)
Hat Dani, amugy tenyleg fail amit mondasz, lehet 50-100k van tekerve belole, de meg bontobol is imo sokba kerul ennyire 'csilli-villire' ujraepiteni, plane passzentosan es totally nem erne meg 1,2 vagy mennyiert, akkor mar siman tobbet raknanak ra, ez csak siman underprice es ha valami olyan gondja lenne, az kiderulne egy tesztvezetes alatt.


miaz ,hogy nem passzentos? Bontóba szerinted ilyen elrohadt geciket kapni? Rengetegen csinálják ,hogy külföldön kivont autókat ( mert ott kivonatni sokba kerülne) behozzák a suttyók ide és alkatrészenként eladják, totál gyönyörü állapotba

This post was edited by rapiddani on Mar 15 2013 07:40am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 07:40am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 14:39)
te még mindig nemérted meg ,hogy belsejét lelehet cserélni 60kból , igen ebbe még azis bennelesz hogy légzsákos kormány !


nem vitatkozok veled, mert faszság mellett érvelsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171830Next
Add Reply New Topic New Poll