d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1141516171823Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 31 2012 05:04am
olvasva a hozzászólásokat, fake?

This post was edited by Makkertest on Dec 31 2012 05:11am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 31 2012 05:06am
Quote (Makkertest @ Dec 31 2012 12:04pm)
nem tudom, hogy ki olvassa ki nem, de:
http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/377411152351371

remélem ezért nem jár 10%


volt 1-2 oldallal ezelőtt
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Dec 31 2012 05:08am
Quote (HunIndex @ 16 Dec 2012 12:22)
múltkor ilyen pohár akció volt Stoczek-ban, hogy 0,5-ös üdítő mellé retro poharat adtak. Leültem egy random asztalhoz, aztán látom, hogy valaki otthagyta. megebédeltem, gondolkoztam, hogy haza hozzam-e, aztán mondom ha nem én akkor majd vmi random úgyis haza viszi, úgyhogy elhoztam. Aztán most megnéztem ezeket, és (kb nekem is az említett videótól kezdve) volt egy ilyen gondolatom, hogy most mi a faszt csináltam volna, ha odajött volna Tomcat 20 kamerával, kiírja a nevem a műsorba, meg hogy éttermi tolvaj és elkezdi mondani nekem, hogy te tolvaj geci. Ott bevallottam volna, visszaadtam volna etc, de bazzeg a videó megmarad. Most beleestem egy ilyen hibába, és akkor életem végéig el vagyok ítélve. Látják haverok, szülők etc, akkor ők mit mondanak. És a videóból kb az jön majd le, hogy mindig lopok. És akkor majd ezek után, mondjuk ha egyszer meglátja a főnököm akkor mi van, vagy netalántán ismert személyiség leszek. Akkor felhánytorgatják ezt a szart, mert hogy egyszer elhoztam egy poharat.

Nem akartam ilyen irányba elmenni pedig, meg beszállni a vitába, de miközben írtam a tl;dr-t csak ez jött ki belőlem. Megfogadtam, hogy soha többé nem teszek ilyet. Akár milyen kis szar dologról van szó. Inkább otthagyom, vigye haza más.


nagyon nem ugyanaz a két említett eset. Az egyik effektíve megfogható értéket (nem keveset ráadásul) képvisel, továbbá vki lehet ezzel közlekedik munkába vagy van pár bringás ismerősöm aki szó szerint bele van zúgva a gépébe, szóval eszmei értékről is beszélhetünk.

Míg egy pohár sem anyagi értéket (ad 1 ajándék, ad 2 pár száz ft-ról beszélünk), sem eszmei értéket (miután effektíve akkor kapta és érzelmi szálak nehezen fűződhetnének hozzá) nem jelent,

így azt behúzni sztem egyáltalán nem para, és ha Tomcat az arcomba tolna egy kamerát miután lenyúltam a poharat (azt sztem simán behúzom ha addig nem jönnek vissza érte míg befejezem a kaját, azt megvárom persze) akkor ezt szépen megmondanám neki, s ha ez nem tetszik a világnak akkor elnézését kérem
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 31 2012 05:12am
mi volt az, amit letöröltettek post content miatt?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 31 2012 05:31am
Quote (Makkertest @ Dec 31 2012 01:12pm)
mi volt az, amit letöröltettek post content miatt?


joshi belinkelte az új részt + egy linket hogy a szőke csaj (aki az alekoszos párkeresőben is volt) kurválkodik külföldön meg volt mellé egy mellbimbós kép.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 31 2012 05:33am
fú gecc ez a 14. rész para
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 31 2012 05:42am
Quote (farki @ Dec 31 2012 11:33am)
fú gecc ez a 14. rész para


1. ha éjfél körül becsöngetnek, nekem nem jut eszebe új az ajtóhoz jönni, hogy a gyerek ott a kezemben
2. respect a srácoknak, hogy ilyen környékekre ilyen lazán bemennek (értékes) kamerákkal felszerelkezve etc etc
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 31 2012 05:48am
Quote (Makkertest @ Dec 31 2012 12:42pm)
1. ha éjfél körül becsöngetnek, nekem nem jut eszebe új az ajtóhoz jönni, hogy a gyerek ott a kezemben
2. respect a srácoknak, hogy ilyen környékekre ilyen lazán bemennek (értékes) kamerákkal felszerelkezve etc etc


hát azért ők nem balerinák :D nem szarakodnának ha bunyo lenne
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 31 2012 05:54am
Quote (anyd @ Dec 31 2012 11:48am)
hát azért ők nem balerinák :D nem szarakodnának ha bunyo lenne


ja, a benzinkutas résznél meg is mondják a frankót a faszinak aki apafejezik :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 31 2012 06:30am
hoppá, ilyet se láttam még.. kicsit meglepődtem, eszembe se jutott h a link miatt ^^ mekkora tldr-t buktam emiatt :evil:
szerencse h a previous gombok és a sleep feature mindenre megoldást nyújtanak:

Quote
végignéztem, ez ilyen 'faith in humanity destroyed' kategória..

(pláne h A122 mondta azt az end of watch c. filmet, tegnap néztem, azzal együtt meg duplán)

akkora a suttyóság, hogy már én szégyelltem magamat helyettük a 14 rész alatt
komolyan rettenet, szavakat nem találok

az is felfoghatatlan hogy ezek a szegényebb rasszok mennyire buták (komolyan nem gondoltam volna h ilyen létezik -- ha ezt előbb látom, akkor _lehet_ hogy kicsit más álláspontom lett volna anno a sulis témáról meg a 16 évre csökkentett korhatárról)
a london-os részben az idős csaj-t nem kicsit sajnáltam, égett az arcáról a bőr
vagy pl. az uccsó részben az elmosott arcú csaj (aki bevisz mindent az utcáról mint egy porszívó), érdekes az is ott lakik, mégis a többiekhez képest egy 500 wattos izzó

azok a rendőrök meg... : D mintha 2 down-kóros lett volna maskarába beöltöztetve


ja és most már én is minden alkalommal másnak olvasom.. tolvajtekergetők

This post was edited by Anarkin on Dec 31 2012 06:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171823Next
Add Reply New Topic New Poll