Quote (anyd @ Sep 19 2012 06:15pm)
én ilyen ömlesztett sajtkrémet szoktam mostanság, meguntam a májkrémet..
Nekem is át kell térni a koplalásra. Jövő hónapra lesz 10k forintom enni :xdf
májkrém, sajtkrém, kenyér és akkor imo elég lesz
szerencsére itt fehérváron van csitáry kút amiből fasza víz folyik, így ásványvízre nem kell költenem majd