d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1141516171829Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,908
Joined: Apr 28 2009
Gold: 0.02
Sep 19 2012 12:07pm
amugy én eszek mindent meg uszok, egészséges vagyok? :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 12:08pm
Quote (anyd @ Sep 19 2012 06:07pm)
bárcsak én is gecigazdag lehetnék hogy egészséges életmódot éljek


:c
marad a pácsós májkrém egy pár zsömlével
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 12:10pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 20:08)
:c
marad a pácsós májkrém egy pár zsömlével


ma pont ezen rohogtem
http://www.youtube.com/watch?v=rlziwZgsgvo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 12:12pm
Quote (GoreKnight9 @ Sep 19 2012 06:10pm)


:dfxdf
az nemis kaja
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 19 2012 12:15pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 07:08pm)
:c
marad a pácsós májkrém egy pár zsömlével


én ilyen ömlesztett sajtkrémet szoktam mostanság, meguntam a májkrémet..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 12:19pm
Quote (anyd @ 19 Sep 2012 20:07)
bárcsak én is gecigazdag lehetnék hogy egészséges életmódot éljek


Nem feltetlen kell gecigazdagnak lenni hozza, eleg ha vannak videki rokonok, ha mar varosi vagy mert ott eltel egesz eletedben/szulettel, vagy kertes haz.


bar az is igaz, hogy a gyepet nem kell permetezni, meg kapalni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 19 2012 12:19pm
Quote (Baleee @ Sep 19 2012 07:19pm)
Nem feltetlen kell gecigazdagnak lenni hozza, eleg ha vannak videki rokonok, ha mar varosi vagy mert ott eltel egesz eletedben/szulettel, vagy kertes haz.


bar az is igaz, hogy a gyepet nem kell permetezni, meg kapalni.


kertesben lakom, de kb aludni járok haza
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 12:20pm
Quote (anyd @ Sep 19 2012 06:15pm)
én ilyen ömlesztett sajtkrémet szoktam mostanság, meguntam a májkrémet..

Nekem is át kell térni a koplalásra. Jövő hónapra lesz 10k forintom enni :xdf
májkrém, sajtkrém, kenyér és akkor imo elég lesz
szerencsére itt fehérváron van csitáry kút amiből fasza víz folyik, így ásványvízre nem kell költenem majd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 19 2012 12:20pm
micsoda shitstormot indítottam el :D
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2012 12:32pm
>2012
>májkrém
>virsli
>parizer
>bármilyen felvágott
>kenyér
>tészta
>egyéb glutén forrás
>tej
>sajt
>egyéb tej alapú élelmiszer
>e szám
>cukor

cancer, aids
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171829Next
Add Reply New Topic New Poll