d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1141516171878Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 08:43am
Quote (cowding @ 25 Aug 2012 15:41)
fáj a szívem mert rég mmoztam és jó lenne, de annyira nem fogott meg eddig
majd valami bossfightról/instáról/teamplayről később írjatok pls


jó pár bossfight van a dynamic eventek keretein belül
itt egy például:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 25 2012 08:48am
Quote (farki @ 25 Aug 2012 16:43)
jó pár bossfight van a dynamic eventek keretein belül
itt egy például:
http://i50.tinypic.com/2ebqump.jpg


az egyetlen bajom ezzel a játékkal, hogy úgy nem akarom elkezdeni, hogy csak keveset játszok vele, mert most közel sem tudnék annyi időt beleölni, mint a wowba

pedig tényleg nagyon tetszik :c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 25 2012 08:54am
Quote (RRC @ Aug 25 2012 04:48pm)
az egyetlen bajom ezzel a játékkal, hogy úgy nem akarom elkezdeni, hogy csak keveset játszok vele, mert most közel sem tudnék annyi időt beleölni, mint a wowba

pedig tényleg nagyon tetszik :c


nekem az a bajom vele, hogy mmo :(

pont azt szeretem a diabloban, hogy nincs instarendszer, hanem akármelyik mobból eshet akármi, itt meg gondolom ugyanúgy van, mint wowban, hogy kinézel magadnak 1 itemet instában, vagy tokeneket gyűjtesz, azt meg is van
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 09:05am
tfw akkor tudok belépni, mikor már készülődnöm kell az esti rl-re
namajdholnap
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2012 09:07am
Quote (farki @ 25 Aug 2012 17:05)
tfw akkor tudok belépni, mikor már készülődnöm kell az esti rl-re
namajdholnap


Ezzel a hozzáállással nem sokra viszed.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 25 2012 09:21am
Quote (Saenchai @ 25 Aug 2012 16:54)
nekem az a bajom vele, hogy mmo :(

pont azt szeretem a diabloban, hogy nincs instarendszer, hanem akármelyik mobból eshet akármi, itt meg gondolom ugyanúgy van, mint wowban, hogy kinézel magadnak 1 itemet instában, vagy tokeneket gyűjtesz, azt meg is van


hát azért a hardcore raiding wowban elég nagy kihívás, mondjuk ezt pont olyanok mondják, akiknek anno lk 10 normalban nem ment
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 25 2012 09:35am
Quote (RRC @ Aug 25 2012 05:21pm)
hát azért a hardcore raiding wowban elég nagy kihívás, mondjuk ezt pont olyanok mondják, akiknek anno lk 10 normalban nem ment


???
heroic.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 25 2012 09:37am
Quote (RRC @ Aug 25 2012 05:21pm)
hát azért a hardcore raiding wowban elég nagy kihívás, mondjuk ezt pont olyanok mondják, akiknek anno lk 10 normalban nem ment


nem a nehézségre gondolok, hanem arra, hogy pont azt szeretem/szerettem a diabloban, hogy mindig teljesen random itemeket dobnak a packok/bossok, wownál meg kinézed magadnak a cuccot, lemész az instába, azt addig ölöd a bosst, amíg ki nem dobja neked, vagy meg nem tudod venni tokenből
nekem olyan uncsi ez a rendszer, hogy előre tudod, hogy mi fog esni
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 09:45am
Quote (Saenchai @ 25 Aug 2012 16:37)
nem a nehézségre gondolok, hanem arra, hogy pont azt szeretem/szerettem a diabloban, hogy mindig teljesen random itemeket dobnak a packok/bossok, wownál meg kinézed magadnak a cuccot, lemész az instába, azt addig ölöd a bosst, amíg ki nem dobja neked, vagy meg nem tudod venni tokenből
nekem olyan uncsi ez a rendszer, hogy előre tudod, hogy mi fog esni


itt fogalmam sincs hogy van, majd értesítelek :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 25 2012 09:50am
Quote (farki @ Aug 25 2012 05:45pm)
itt fogalmam sincs hogy van, majd értesítelek :D


úgy tudom tokenes rendszer van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171878Next
Add Reply New Topic New Poll