d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1141516171864Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 14 2011 06:41am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:40)
"butagecikkel"
le is irtad magad.

Te? Psyhuman?
Azt se tudod mi az a 604...


de, goa

rossz emberrel kezdtél ki.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 14 2011 06:42am
OVSZIJAL
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:43am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:41pm)
ennyire szánalmas


biztosan ez az oka, hogy idezeteket emeltek ki belole es rakjatok oket signatureba :D pff
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 14 2011 06:43am
CSIT CSAT
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 06:44am
Sini is kell ide :c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 06:45am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:43pm)
biztosan ez az oka, hogy idezeteket emeltek ki belole es rakjatok oket signatureba :D pff


amíg nem koszorúzhatjuk meg intellektusod bronz szobrát, addig muszáj ilyen pórias módon hajlongani előtted
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:45am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:43)
biztosan ez az oka, hogy idezeteket emeltek ki belole es rakjatok oket signatureba :D pff


hogy akkor is tudjunk rajtad röhögni mikor nem vagy itt
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:46am
új meme született
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:46am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 02:44pm)
Sini is kell ide :c


o legalabb duelezni tudott : ))))
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 06:46am
Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 13:46)
o legalabb duelezni tudott : ))))


mindig bevedte kajnit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171864Next
Closed New Topic New Poll