d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1141516171835Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 07:48am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 18:39)
hát inkább sütettném a seggem dubaiban én is mint h itt kockuljak :D


Én is. :c

De megfáztam

és baszottsok házim van

szóval :c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 07:49am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 02:39pm)
hát inkább sütettném a seggem dubaiban én is mint h itt kockuljak :D


azért ne ítélj elhamarkodottan

jó kis hely ez
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2011 07:49am
gz kisdávid, az első magyar multi, aki 30k post fölé jutott!
(hacsak butucitsnotmeitsnotmyfamilyinurh nem jutott idáig)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 07:50am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 13:33)
fogalmam sincs miért írtam "a" val : ))
köszönöm, javítva



Ahogy a többség mondaná "nevettem"


ahogy a többség mondaná mibajod?
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Mar 9 2011 07:51am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 02:46pm)
5 fokban? GYERÜNK!!!


^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 07:53am
Quote (Puppet @ 9 Mar 2011 18:51)
^^


Ne spammolj már.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 07:55am
Quote (bajcli @ 9 Mar 2011 15:49)
gz kisdávid, az első magyar multi, aki 30k post fölé jutott!
(hacsak butucitsnotmeitsnotmyfamilyinurh nem jutott idáig)


:wub: :hug: :wub:
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 07:56am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (josheide @ Mar 9 2011 03:53pm)
Ne spammolj már.


ne merj még egyszer úgy beszólni neki, mintha te valami főnök lennél
és szia newfag
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 07:56am
Quote (bajcli @ 9 Mar 2011 18:49)
gz kisdávid, az első magyar multi, aki 30k post fölé jutott!
(hacsak butucitsnotmeitsnotmyfamilyinurh nem jutott idáig)


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=382495
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 07:57am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 18:56)
ne merj még egyszer úgy beszólni neki, mintha te valami főnök lennél
és szia newfag


Jókutya, legalább véded aki csontot dob neked.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171835Next
Add Reply New Topic New Poll