d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 02:45pm
Quote (beni @ Feb 23 2011 09:42pm)
értem mit mondasz, de szerintem ha jól van megkonstruálva az edzés és pörögnek az események, akkor elégnek kell lenni

JAH ÉS EGY LÁNY MÁR TUTI MEGY!!!


valami hianyzik.

amugy ha mas is menne innen megnezni milesz ott akkor irjon nekem.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 23 2011 02:51pm
jaaaa egyébként múlt pénteken volt valaki a debreceni boxgálán? elvileg olimpikon/világbajnok/európabajnok boxolók voltak. úgy volt, hgogy én is megyek, de nem tudtam megoldani az utasát, meg haveromnak farsangi bulija volt vagy mi a tök :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 23 2011 02:51pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 09:51pm)
jaaaa egyébként múlt pénteken volt valaki a debreceni boxgálán? elvileg olimpikon/világbajnok/európabajnok boxolók voltak. úgy volt, hgogy én is megyek, de nem tudtam megoldani az utasát, meg haveromnak farsangi bulija volt vagy mi a tök :(


dércsípte fabula komám
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 02:52pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 09:51pm)
jaaaa egyébként múlt pénteken volt valaki a debreceni boxgálán? elvileg olimpikon/világbajnok/európabajnok boxolók voltak. úgy volt, hgogy én is megyek, de nem tudtam megoldani az utasát, meg haveromnak farsangi bulija volt vagy mi a tök :(


jah mentunk, enyvet fozni abbol ami beloled marad. aztan masbol kellett.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 23 2011 02:53pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 23 2011 10:52pm)
jah mentunk, enyvet fozni abbol ami beloled marad. aztan masbol kellett.


kuslegyen itt én vagyok az op XD

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 02:54pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 09:53pm)
kuslegyen itt én vagyok az op XD


bocs fonok, azert a TB szamod add meg mielott nekem rontasz.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 23 2011 02:56pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 23 2011 10:54pm)
bocs fonok, azert a TB szamod add meg mielott nekem rontasz.


06 30/561-6619
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 23 2011 02:57pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 10:51pm)
jaaaa egyébként múlt pénteken volt valaki a debreceni boxgálán? elvileg olimpikon/világbajnok/európabajnok boxolók voltak. úgy volt, hgogy én is megyek, de nem tudtam megoldani az utasát, meg haveromnak farsangi bulija volt vagy mi a tök :(


pedig biztos a te mérkőzésed lett volna az est fénypontja
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2011 02:58pm
Quote (Epiphone @ Feb 23 2011 09:56pm)
06 30/561-6619


TB = tarsadalom biztositas.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 23 2011 02:59pm
Quote (Saenchai @ Feb 23 2011 10:57pm)
pedig biztos a te mérkőzésed lett volna az est fénypontja


úgy értem nézni :c

Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 23 2011 10:58pm)
TB = tarsadalom biztositas.


:mellow:
JAAA
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll