Quote (Sanyika @ 22 Nov 2010 23:51)
de ha valami 300m magasról dobom el a követ, akkor nem kéne számitson hogy emelkedik süllyed a léggömb v minek a magassága mert 300m-ről dobom le.
benne vagy a léggömbben amivel a) esetben emelkedsz 5 m/s sebességgel vagy b ) esetben 5 m/s sebességgel süllyedsz és mikor 300 méterre érsz, kiejted a követ
This post was edited by zsansaccount on Nov 22 2010 03:55pm