d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fizika Feladat, Ecceru > Adok Fgt A Megoldasert, Levezetve
Prev114151617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 22 2010 03:49pm
Quote (dihep @ 22 Nov 2010 23:44)
ok eddig bírtam

ECCERU


nacceru
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 22 2010 03:50pm
lol ez kurvajó topic volt :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 22 2010 03:50pm
Quote (Ad4mz @ Nov 22 2010 09:49pm)
nacceru


kicceru :blush:
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Nov 22 2010 03:51pm
de ha valami 300m magasról dobom el a követ, akkor nem kéne számitson hogy emelkedik süllyed a léggömb v minek a magassága mert 300m-ről dobom le.

/e. utólag olvasva hülyeséget irtam de a lényeg érthető.

This post was edited by Sanyika on Nov 22 2010 03:53pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 22 2010 03:55pm
Quote (Sanyika @ 22 Nov 2010 23:51)
de ha valami 300m magasról dobom el a követ, akkor nem kéne számitson hogy emelkedik süllyed a léggömb v minek a magassága mert 300m-ről dobom le.


benne vagy a léggömbben amivel a) esetben emelkedsz 5 m/s sebességgel vagy b ) esetben 5 m/s sebességgel süllyedsz és mikor 300 méterre érsz, kiejted a követ

This post was edited by zsansaccount on Nov 22 2010 03:55pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 22 2010 03:56pm
felette pici kettes
Member
Posts: 8,455
Joined: Jan 10 2006
Gold: 131,600.97
Nov 22 2010 03:57pm
Quote (Rezs @ Nov 22 2010 09:50pm)
kicceru :blush:


ya
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Nov 22 2010 03:58pm
Quote (zsansaccount @ 22 Nov 2010 23:55)
benne vagy a léggömbben amivel a) esetben emelkedsz 5 m/s sebességgel vagy b ) esetben 5 m/s sebességgel süllyedsz és mikor 300 méterre érsz, kiejted a követ


na igy értem. de igy se sokat fog változni. kb ugyanezt csináltam tegnap. egyszerű szabadesés.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 22 2010 03:59pm
Quote (Sanyika @ 22 Nov 2010 22:58)
na igy értem. de igy se sokat fog változni. kb ugyanezt csináltam tegnap. egyszerű szabadesés.


ééééééééééés nem!
olvasd el a topicot, tanulságos, főleg makkertest vagy kicsoda. :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 22 2010 04:03pm
Quote (Sini @ Nov 22 2010 09:57pm)
ya


:DDDDDD viktor!
Go Back To Magyar Topic List
Prev114151617Next
Add Reply New Topic New Poll