Quote (Psyclon @ 11 Aug 2010 20:23)
Azért az a clube pár éve faxa fg lett volna

Vissza sírom a régi időket

Na ugyan mi a faszt csinált a clubbal h használhatatlan
Quote (Psyclon @ 9 Aug 2010 11:58)
Sajnos semmire sem jó, Max ha neked kell akkor tartsd meg, mert jobb a semminél, meele karira kezdésnek

Amugy ha mage-val haladsz, akor az ilyen low itemeket felveszed és bedobod shrine bácsinak templomába és kapsz érte életet & manát.
336 life, meg amúgyis, angelic cucc, aki glippel vagy mit gyúr annak jó lehet, -12 fg. de erről még persze low.