Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:54)
ja oké
szeret a jelenlegi barátunk , legyünk igénytelenek !!!!!!!!!!!!
úgy látom eléggé retardált vagy.
nem az az igénytelenség, ha nem sminkelem agyon magam.
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:56)
mondtam én egy szóval is hogy undorító vagy?
igen, képzeld.
This post was edited by Szuzsika on Jun 21 2010 01:58pm