d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1141516171841Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:54pm
Quote (Szuzsika @ Jun 21 2010 08:53pm)
az a lényeg hogy barátom szeret, és elfogad olyannak amilyen vagyok.


ja oké
szeret a jelenlegi barátunk , legyünk igénytelenek !!!!!!!!!!!!
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 21 2010 01:54pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:53)
az a lényeg hogy barátom szeret, és elfogad olyannak amilyen vagyok.


ja, ő nem az ápolod? :d
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 21 2010 01:54pm
leszarom a hosszú nyomorod
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 21 2010 01:55pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

"contributing"
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:55pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:52)
ne legyünk közönségesek


akkor lécci fejezd be.

nem tetszem, undorítónak tartasz, ok, de elég 1x elmondani... és utána nem ránézni a képre.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 01:56pm
Quote (JS_Bach @ 21 Jun 2010 21:54)
ja, ő nem az ápolod? :d


most elképzeltem egy paint rajzot: a srác ápoló ruhába és körlöttük a kórház kertje + épület etc
xd

Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:55)
akkor lécci fejezd be.

nem tetszem, undorítónak tartasz, ok, de elég 1x elmondani... és utána nem ránézni a képre.


mondtam én egy szóval is hogy undorító vagy?

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 21 2010 01:56pm
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 21 2010 01:56pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:56)
most elképzeltem egy paint rajzot: a srác ápoló ruhába éa körlöttük a kórház kertje + épület etc
xd


na ezt már tényleg csak trollkodásból irtam
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:57pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:54)
ja oké
szeret a jelenlegi barátunk , legyünk igénytelenek !!!!!!!!!!!!


úgy látom eléggé retardált vagy.

nem az az igénytelenség, ha nem sminkelem agyon magam.

Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:56)

mondtam én egy szóval is hogy undorító vagy?


igen, képzeld.

This post was edited by Szuzsika on Jun 21 2010 01:58pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:57pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:54)
ja oké
szeret a jelenlegi barátunk , legyünk igénytelenek !!!!!!!!!!!!


Elmondanád miért igénytelenség az, hogy valaki nem sminkeli magát? Nehéz elviselned, hogy valaki lehet boldog egyszerűen, csak mert neked ez nem adatott meg? Komolyan mondom, kezd felbaszni ez az undoritó kötekedős viselkedésed. De ha ilyen nagy arcod van, legalább tegyél be egy képet magadról és a fake barátnődről..
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jun 21 2010 01:58pm
elolvastam az egész első postot...
és bizony -5perc amit már sose fogok visszakapni :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171841Next
Add Reply New Topic New Poll