Quote (Oberon_os @ 10 Jun 2010 21:50)
nagy a pofád mert gyúrni jársz meg a zsákot ütöd, de ez még nem véd meg az öklömtől nyomorék! elképzelem ahogy az ilyen csírák ülnek otthon a szódásszifon szemüveggel és darálják az efötöt csakhogy szájkaratézzanak, meg kitalálnak mindenfélét magukról csakhogy vagányak legyenek... neked is gratulálok, erős vagy bazdmeg, nagy a pofád monitor mögül ehol gec ekzla
hordod is mi, buzikám
Quote (lc3 @ 13 Jun 2010 10:14)
Istenem, ha nem is érti mit mondok, akkor mi a faszt ír pm-et?