d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev11415161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 12 2010 08:26pm
Quote (Aston @ Jun 12 2010 11:10pm)
Sose gondoltam volna, hogy a szandál bármi miatt is ciki volna, de amúgy én sem szeretem meg sose hordanám, mert nekem kényelmetlen is volt, amikor felpróbáltam.
Már nagyon régen vászon tornacipőket taposok.


Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 13 2010 03:39am
Quote (Oberon_os @ 10 Jun 2010 21:50)
nagy a pofád mert gyúrni jársz meg a zsákot ütöd, de ez még nem véd meg az öklömtől nyomorék! elképzelem ahogy az ilyen csírák ülnek otthon a szódásszifon szemüveggel és darálják az efötöt csakhogy szájkaratézzanak, meg kitalálnak mindenfélét magukról csakhogy vagányak legyenek... neked is gratulálok, erős vagy bazdmeg, nagy a pofád monitor mögül ehol gec ekzla



hordod is mi, buzikám


Quote (lc3 @ 13 Jun 2010 10:14)
Hello,
:hello:

Regarding your post(s) here...
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44808440&p=298301574

Flaming (or provoking others to do so) is not permitted under any circumstance at d2jsp.
Please keep this in mind for all future posts.

Thanks!
:)


Istenem, ha nem is érti mit mondok, akkor mi a faszt ír pm-et?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2010 04:11am
Quote (Oberon_os @ 13 Jun 2010 11:39)
Istenem, ha nem is érti mit mondok, akkor mi a faszt ír pm-et?


Múltkor nekem is volt ilyen.. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 13 2010 04:12am
Quote (Oberon_os @ Jun 13 2010 09:39am)
Istenem, ha nem is érti mit mondok, akkor mi a faszt ír pm-et?


nekem egy olyan postért irt pmet, amiben az volt h "kurvajo"
az aztán flame.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 13 2010 04:13am
Quote (Oberon_os @ 13 Jun 2010 10:39)
Istenem, ha nem is érti mit mondok, akkor mi a faszt ír pm-et?


ez valami nyomorék mod lehet.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 13 2010 04:15am
Quote (Nerz8 @ Jun 13 2010 10:13am)
ez valami nyomorék mod lehet.


Lajo multija :ph34r:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 13 2010 04:16am
Quote (sylKE @ 13 Jun 2010 11:15)
Lajo multija :ph34r:


mindjárt nekem is jön a pm...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2010 04:21am
Quote (Nerz8 @ 13 Jun 2010 12:16)
mindjárt nekem is jön a pm...


Na ugyan ki reportolgathat.............................
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 13 2010 04:23am
Quote (Baleee @ 13 Jun 2010 12:21)
Na ugyan ki reportolgathat.............................


én
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 13 2010 05:38am
Quote (Baleee @ 13 Jun 2010 11:21)
Na ugyan ki reportolgathat.............................


Itt nem az a gond h valami buzi reportol, mert random nyomorékoktól nem is vár mást az ember. De az hogy egy mod úgy bírál valamit, hogy azt sem tudja mit jelent....
Go Back To Magyar Topic List
Prev11415161718Next
Add Reply New Topic New Poll