d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1141516171821Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 07:43am
...még annyi, hogy ne a pénzes szöveggel támadjatok, semmit nem tudtok mit miért tettem. Az meg egy buta gyerekes felfogás, ha az egyik fél (huzamosabb) idő után elengedi magát akkor pénzel próbálja megfogni a másikat..
Nem biztos azépt tette, amit tett
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 10 2010 07:54am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 15:43)
...még annyi, hogy ne a pénzes szöveggel támadjatok, semmit nem tudtok mit miért tettem. Az meg egy buta gyerekes felfogás, ha az egyik fél (huzamosabb) idő után elengedi magát akkor pénzel próbálja megfogni a másikat..
Nem biztos azépt tette, amit tett


/care hogy mit és miért teszel, de igazán rájöhettél volna már, hogyha fórum előtt teszel valamit, annak következménye lesz. ez volt gicával, ez van most. az ilyeneket beszélgessétek meg pmben, msnen, telefonon, mindegy, de ha nem akarsz újra és újra közröhej tárgya lenni, akkor nem fórumon kéne csajozni/valódi problémákat megbeszélni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2010 08:06am
az egyik hülyeségeket beszél, a másik meg szimplán hülye
mostmár szurkolok Jozefnek, h sikerüljön neki
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 08:21am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 15:36)
Mort van, de bármi közbe jöhet, de nem akarok magyarázkodni. Jó, pontlevonás elfogadva, hogy neked legyen igazad;)

Szóval te szimplán egy kép alapján, a külső szerint szűröd le ki szimpi, és ki nem az? Szerelemben egyáltalán nem számít a külső, a lényeg, hogy a két fél egy egészet tegyen ki, boldogok legyenek együtt, kötődjenek egymáshoz...


..később még felnézek, de munka van ezerrel :cry:


Most ki beszélt erről? Na mind1, inkább hanyagolom mára ezt a témát, holnap vizsgám lesz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 08:30am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 15:36)
Mort van, de bármi közbe jöhet, de nem akarok magyarázkodni. Jó, pontlevonás elfogadva, hogy neked legyen igazad;)

Szóval te szimplán egy kép alapján, a külső szerint szűröd le ki szimpi, és ki nem az? Szerelemben egyáltalán nem számít a külső, a lényeg, hogy a két fél egy egészet tegyen ki, boldogok legyenek együtt, kötődjenek egymáshoz...


..később még felnézek, de munka van ezerrel :cry:


Nem úgy volt, hogy csak ismerkedni szeretnél?
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 10 2010 08:57am
Quote (josheide @ 5 Jun 2010 18:42)
Análvadász 9.


Ezt valaki mindig elsüti :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:00am
Quote (pocahontas @ 10 Jun 2010 16:57)
Ezt valaki mindig elsüti :D


Most mondd, hogy kommersz vagyok.
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 10 2010 09:10am
atyaég :rofl:

Quote (josheide @ 10 Jun 2010 17:00)
Most mondd, hogy kommersz vagyok.


kommersz -_-

This post was edited by pocahontas on Jun 10 2010 09:11am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:14am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 13:21)
Chowder..
-kérsz büfisütit?
-NEMVAGYOKABARÁTOD!!

Inurface, megmutatod milyen a te női ideálod? Mármint nem a szép nők topikos képekre gondolok, éérted..


nem postolok olyan lányt akit ismerek és tetszik vagy az exem volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:16am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 17:14)
nem postolok olyan lányt akit ismerek és tetszik vagy az exem volt


Akkor hírességek közül.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171821Next
Add Reply New Topic New Poll