Quote (banyek @ 10 Jun 2010 15:43)
...még annyi, hogy ne a pénzes szöveggel támadjatok, semmit nem tudtok mit miért tettem. Az meg egy buta gyerekes felfogás, ha az egyik fél (huzamosabb) idő után elengedi magát akkor pénzel próbálja megfogni a másikat..
Nem biztos azépt tette, amit tett
/care hogy mit és miért teszel, de igazán rájöhettél volna már, hogyha fórum előtt teszel valamit, annak következménye lesz. ez volt gicával, ez van most. az ilyeneket beszélgessétek meg pmben, msnen, telefonon, mindegy, de ha nem akarsz újra és újra közröhej tárgya lenni, akkor nem fórumon kéne csajozni/valódi problémákat megbeszélni.