Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 15:03)
nevetséges.
Quote (beni @ 30 May 2010 15:02)
Miért ne kéne? Nevezett, bevették a felsorolásba és szavaznak rá ...
részben igazságtalan, de egyetértek benivel. Amúgy is, a szabályzatban nem volt kitérve rá. És azzal is tisztában vagyok, hogy nem a cicabaalos team az egyetlen, aki másképp értelmezi a pontozást..
