d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1141516171865Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,270
Joined: May 17 2007
Gold: 1,960.00
May 30 2010 07:55am
(x) jupi
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 07:58am
szerintem fezmin is tudja, hogy a predi szavazatokat nem kell komolyan venni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 08:02am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 02:58pm)
szerintem fezmin is tudja, hogy a predi szavazatokat nem kell komolyan venni


Miért ne kéne? Nevezett, bevették a felsorolásba és szavaznak rá ...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 08:03am
Quote (beni @ 30 May 2010 16:02)
Miért ne kéne? Nevezett, bevették a felsorolásba és szavaznak rá ...


nevetséges.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 30 2010 08:04am
Quote (kriza @ 30 May 2010 15:38)
adamz lenne ha nem ezzel nevez
igy mitoszpapa ofc


:hug:

meg mindenkinek aki ramszavazott :)
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 15:03)
nevetséges.


Quote (beni @ 30 May 2010 15:02)
Miért ne kéne? Nevezett, bevették a felsorolásba és szavaznak rá ...


részben igazságtalan, de egyetértek benivel. Amúgy is, a szabályzatban nem volt kitérve rá. És azzal is tisztában vagyok, hogy nem a cicabaalos team az egyetlen, aki másképp értelmezi a pontozást.. ;)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 08:07am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:05)
részben igazságtalan, de egyetértek benivel. Amúgy is, a szabályzatban nem volt kitérve rá. És azzal is tisztában vagyok, hogy nem a cicabaalos team az egyetlen, aki másképp értelmezi a pontozást.. ;)


hát de bazdmeg, idehívjam a guildem hogy szavazzanak már rám?
miez...
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 30 2010 08:08am
[X] kriza ez mindent ver
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 08:09am
Quote (Cpt_Ghost @ May 30 2010 03:03pm)
nevetséges.


Kicsit az. Elég rossz emberi tulajdonságnak tartom azt, ha valaki nem tud elvonatkoztatni egy tett megítélésénél az azt elkövető emberhez fűződő személyes viszonyától függetlenül attól, hogy konkrétan ebben a sign szavazós esetben mi a mögöttes motiváció.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 08:10am
Quote (beni @ 30 May 2010 15:09)
Kicsit az. Elég rossz emberi tulajdonságnak tartom azt, ha valaki nem tud elvonatkoztatni egy tett megítélésénél az azt elkövető emberhez fűződő személyes viszonyától függetlenül attól, hogy konkrétan ebben a sign szavazós esetben mi a mögöttes motiváció.


beírnám hogy közgaszdászd' de mivel fel se fogom hogy mit írtál így nem

This post was edited by b_daniel on May 30 2010 08:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171865Next
Add Reply New Topic New Poll