Quote (exitex @ 27 Apr 2010 12:15)
Valaki feldobna nekem a/i-ra 500-1000 fgt ? :c
nincs pokerstarson meg semmi ilyesmi, de egy ilyen "dupla vagy semmi"-be benne lennék.
szóval ha lenne valaki megbízható ember aki nem lép le az fgmmel és nyomna nekem egy a/i-t annak örülnék.
én szívesen megcsinálom
/e: csináltam már ilyesmit másnak
This post was edited by zenebuddhizmus on Apr 27 2010 06:20am