d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1141516171872Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 27 2010 06:07am
Quote (fleSs @ Apr 27 2010 06:46am)
Annak a 10knak az expected valueja kb 2-3k a donban. -_-


Nem csak az az 5k donom volt.
Amúgy 8/10 et nyertem legutóbbi donjaimban. ^^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 06:09am
Quote (TeXxas @ 27 Apr 2010 12:07)
Nem csak az az 5k donom volt.
Amúgy 8/10 et nyertem legutóbbi donjaimban. ^^


lyuly
vége a sulinak

btw 10,555.55 fg a/i?
Banned
Posts: 722
Joined: Mar 28 2010
Gold: 2.50
Apr 27 2010 06:15am
Valaki feldobna nekem a/i-ra 500-1000 fgt ? :c

nincs pokerstarson meg semmi ilyesmi, de egy ilyen "dupla vagy semmi"-be benne lennék.

szóval ha lenne valaki megbízható ember aki nem lép le az fgmmel és nyomna nekem egy a/i-t annak örülnék.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 06:20am
Quote (exitex @ 27 Apr 2010 12:15)
Valaki feldobna nekem a/i-ra 500-1000 fgt ? :c

nincs pokerstarson meg semmi ilyesmi, de egy ilyen "dupla vagy semmi"-be benne lennék.

szóval ha lenne valaki megbízható ember aki nem lép le az fgmmel és nyomna nekem egy a/i-t annak örülnék.


én szívesen megcsinálom
/e: csináltam már ilyesmit másnak :)

This post was edited by zenebuddhizmus on Apr 27 2010 06:20am
Banned
Posts: 722
Joined: Mar 28 2010
Gold: 2.50
Apr 27 2010 06:21am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 27 2010 02:20pm)
én szívesen megcsinálom
/e: csináltam már ilyesmit másnak :)


ty, pm'd
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 27 2010 06:23am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 27 2010 01:20pm)
én szívesen megcsinálom
/e: csináltam már ilyesmit másnak :)


Képzelem -_-
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2010 06:25am
Quote (TeXxas @ 27 Apr 2010 13:23)
Képzelem -_-


Joined: Feb 11 2010

hi
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 27 2010 06:43am
fless ha gondolod aim me ha online vagy és mehet egy minden vagy semmi (összes fgdbe)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 06:44am
Quote (durexplay @ 27 Apr 2010 12:43)
fless ha gondolod aim me ha online vagy és mehet egy minden vagy semmi (összes fgdbe)


offline
btw akkoris jobb nálad :(
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 27 2010 06:50am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 27 2010 01:44pm)
offline
btw akkoris jobb nálad :(


Te befogod random.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171872Next
Closed New Topic New Poll