d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok > Degreez
Prev1141516171820Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 25 2010 09:06am
Quote (beni @ 25 Apr 2010 16:04)
Ha már így elkezdtem csöpögteti az infókat a "Mit árulnak el a csillagok a virtuális életed születésének dátumából?" horoszkópból, lassan publikálhatom is a teljes elemzést.


csillagász vagy? :O
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 25 2010 09:06am
Quote (ZeNoR @ 25 Apr 2010 17:06)
csillagász vagy? :O


xd
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 25 2010 09:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 25 2010 03:05pm)
emósoknak belépni tilos.
/mondjuk atm fogalmam sincs h mi van a guilddal
lol most nezem bulldog lett a leader? WTF:.


minden tag 09es

:S
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 09:07am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 25 2010 04:05pm)
emósoknak belépni tilos.
/mondjuk atm fogalmam sincs h mi van a guilddal
lol most nezem bulldog lett a leader? WTF:.


Most akkor flameljétek egymást is, Istenem de primitívek vagytok, mostmár kezdek röhögni. :thumbsup:
Go on
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 09:07am
Quote (bLmsTR @ 25 Apr 2010 17:06)
minden tag 09es

:S


leleptek az oldfagek
sad story.
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 17:07)
Most akkor flameljétek egymást is, Istenem de primitívek vagytok, mostmár kezdek röhögni. :thumbsup:
Go on


ki flamel itt te retardalt :Rofl:
primitívek vagyunk okj :rofl: # 2.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 25 2010 09:08am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2010 09:07am
Quote (ZeNoR @ Apr 25 2010 04:06pm)
csillagász vagy? :O


nem teljesen, de OKJ-s zodiákus, tenyérjós és dzsedi tanfolyam elvégzése után azt hiszem elég kvalifikált vagyok egy hasonló elemzés kivitelezésére
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 09:08am
Azthiszem h engem hidegen hagy a tag
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 25 2010 09:08am
-intermission-

tegnap volt 20 eves a hubble

-intermission-
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 25 2010 09:09am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 15:36)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39560432&f=105&o=180#p285189967p285189967

Moost akkor mond, hogy nem vagytok idegesek, lolol randoms.

Gold: 750.00
Amúgy is mit pattongsz itt rand?


random még mindig =/= fg. és nem kezdem el darálni h d2ben milyen cuccok vannak, amiket jóval többért adhatnék el mint amennyit te valaha összewelchelsz, meg hogy cimborák mennyit adnak freebe ha kellene, mert nem szorulok arra hogy a faszom méregessem egy ilyen uccsó randommal, mint te, petike.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 25 2010 09:11am
Quote (beni @ 25 Apr 2010 16:07)
nem teljesen, de OKJ-s zodiákus, tenyérjós és dzsedi tanfolyam elvégzése után azt hiszem elég kvalifikált vagyok egy hasonló elemzés kivitelezésére


TeXxas
28 Feb 1990

:) nos kérjük szépen azt az elemzést ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171820Next
Closed New Topic New Poll