d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11415161718197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 09:12pm
Quote (Vharimatras @ Dec 24 2009 10:49pm)
Hagyjuk már ezt a "az nem horogkereszt hanem szvasztika meg mindenlófasz" témát....
nn szőrszálhasogatás...


vouch
csak siman bannolni kene a picsaba
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 24 2009 10:16pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 25 2009 04:12am)
vouch
csak siman bannolni kene a picsaba


te mégis miről beszélsz?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 11:32pm
Quote (Vharimatras @ Dec 25 2009 05:16am)
te mégis miről beszélsz?


sondorrol? ohhi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 12:37am
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 12:35pm)
"xyz az ev lamaja" = flame, ezert zarom be

legy szives ne nyisd meg ujra


Na megragadom a lehetőséget, és válaszolok.

Ha az, hogy valakire azt mondom, hogy láma szerinted excessive flame, akkor nyugodtan zárd be az összes topicot, mert olyan topic nincs, ahol valakire ne mondanának valamit (legalább annyit, hogy "te buta").

És akkor még nem említettem a mai napig meg nem válaszolt scammer/multi témát.

A náci propagandáról, ami egyes usereknél megnyilvánul meg ne is beszéljünk.

Való igaz, neked egy lámás topic bezárása volt a legsietősebb, fontossági sorrend megvan, látom. .:dobpergés, tűzijáték:.



Kívánok itt boldog karácsonyt, a saját topicodat tán csak nem zárod be! ;)

Quote (EvilSosa @ Dec 24 2009 01:30pm)
greeday takarodj innen basszon meg az isten ne égesd magad


Na igen. Ciki, ha tele van egy topic ilyen hszekkel...

This post was edited by -joey- on Dec 25 2009 12:45am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 25 2009 12:55am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 07:37)
Na igen. Ciki, ha tele van egy topic ilyen hszekkel...


és akkor ennek lajot kell minősítse?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 01:01am
Quote (Janou @ Dec 25 2009 07:55am)
és akkor ennek lajot kell minősítse?


Nem. Ennek az indoknak a valódiságát minősíti:

Quote (Lajo @ Dec 24 2009 12:35pm)
"xyz az ev lamaja" = flame, ezert zarom be

legy szives ne nyisd meg ujra


Flame miatt az összes topicot be lehetne zárni, mint ahogy ezt is.

Mondja inkább azt, hogy zavarja őt, az év lámája szobrom, annak több valóságalapja van.

This post was edited by -joey- on Dec 25 2009 01:02am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 01:32am
joey ismer bizonyitotta hogy nc eset
ja es boldog karacsonyt ja
na mind1 inkabb el is takarodok honozni meshel !
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 01:43am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 25 2009 08:32am)
joey ismer bizonyitotta hogy nc eset
ja es boldog karacsonyt ja
na mind1 inkabb el is takarodok honozni meshel !


Mondtam már, hogy nem adok a jelentéktelen kis véleményedre. :)

És ne spammelj ide pls, nem akarom, hogy spam miatt bezárják a topicot!
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 01:55am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 25 2009 06:32am)
sondorrol? ohhi


hajrá
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 02:10am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2009 20:19)
Akkor viszont neked van igazad és Sönci sigjében náci horogkereszt van. Úgy kell neki!
Kélrdezzük meg Lajot ezt miért szabad
Erősen határeset, de csak a kép, aláírásként még belefér a szólásszabadság kereteibe (nem mintha egyetértenék vele),

De pl. az a förtelem, amit a kedvenc dalszövegek topikba írt, már nem, meg is kapta érte a warnt.

Quote (kemiii1338 @ 24 Dec 2009 20:22)
meg a tiltott önkényuralmi jelképek miatt

persze ez nem az, de a pedobear sem a pedifília jelképe, az mégis warnos ez meg nem

na most ha én azt mondom, h zsidó vallású vagyok és ez a kép engem felkavar az warnos?
Igen, ebben valóban van némi ellentmondás, de a pedofília az admin kívánságára van kiemelten kezelve. Egyébként meg a pedofília a világ minden részén illegális (esetleg más lorhatárokkal), míg az önkényuralmi jelképek / szélsőséges eszmék kezelésében elég nagy különbségek vannak.

Quote (Soliteint @ 24 Dec 2009 21:22)
pár napja kaptam 1 nap suspit, de warnt nem

és akkor úgy emlékszem, hogy még csak nem is flameltem, meg alig postoltam valamit.
miért kaptam akkor a suspit, és warnt miért nem kaptam?
Ha warn nélkül kapsz suspensiont, akkor valószínűleg PM-ben küldtél valami illegálisat. A PM-jeidben is be kell tartsad a szabályokat.

Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 07:37)
Na megragadom a lehetőséget, és válaszolok.

Ha az, hogy valakire azt mondom, hogy láma szerinted excessive flame, akkor nyugodtan zárd be az összes topicot, mert olyan topic nincs, ahol valakire ne mondanának valamit (legalább annyit, hogy "te buta").

És akkor még nem említettem a mai napig meg nem válaszolt scammer/multi témát.

A náci propagandáról, ami egyes usereknél megnyilvánul meg ne is beszéljünk.

Való igaz, neked egy lámás topic bezárása volt a legsietősebb, fontossági sorrend megvan, látom. .:dobpergés, tűzijáték:.
Nem mondtam, hogy excessive, csak hogy flame, márpedig egyértelmű, hogy az: "2. A hozzászólás nem lehet szidalmazás. Szidalmazásnak tekintünk mindent, ami tetszőleges okból más felhasználót sérteget vagy lealacsonyít. Akkor is szidalmazásnak tekinthetjük a hozzászólást, ha nem kapcsolódik a témához és más felhasználók ellen irányul. Szóbeli figyelmeztetésben részesülhetsz, amelyet hivatalos figyelmeztetés követhet, és ha nem változtatsz a viselkedéseden, további büntetésre számíthatsz." Az pedig sokéves moderátori tapasztalattal a hátad mögött talán nem lep meg, hogy nem feltétlen ugyanúgy kezelem, ha egy normális topikba hánynak bele, vagy ha eleve flame topikról van szó, ami csak spamhez és anyázáshoz vezethet.
Scammer/multi téma alatt nem tudom mit értesz, a náci dologról meg írtam fent.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11415161718197Next
Add Reply New Topic New Poll