d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1141516171869Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 12:56pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 19:48)
passz low sztem :D mert volot a formánál rune 2h btw most 3% :D
a faszom hogy write miatt meghalok buzi safer


Te is safer vagy :p
És pvp közbe ne írj, ráérek
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 9 2010 12:57pm
Quote (Sajage @ Jan 9 2010 07:32pm)
most nem tudom üriteni, mert fontosak a pmek, majd lementem őket utána
addig irj Klontarnak


neki már írtam

ő meg azt írta, h neked írjak

:(
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 01:06pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 06:56pm)
Te is safer vagy :p
És pvp közbe ne írj, ráérek


te voltal?:D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 01:10pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 20:06)
te voltal?:D


Nem, csak a screenshotokon látszik, hogy tele van az inventoryd kajával és enyhén hiányos :P
sherlock.jpg
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 01:13pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 07:10pm)
Nem, csak a screenshotokon látszik, hogy tele van az inventoryd kajával és enyhén hiányos :P
sherlock.jpg


naja :D nem merek kockáztatni... nagyon :D mert lazá Koznak .S
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 01:34pm
btw 40 att 50 str 60 range 39 magic 25 prayer mit toljak szerintetek?...
most hogy buktam 160k-t de nyertem 16k--t :D meguntam
(Azt nem értem nekem mindig 2,6,8-at lö de az enemynek tuti 3x beadja 10-et.. pedig neki is 60 range volt :( )
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 01:36pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 20:34)
btw 40 att 50 str 60 range 39 magic 25 prayer mit toljak szerintetek?...
most hogy buktam 160k-t de nyertem 16k--t :D meguntam
(Azt nem értem nekem mindig 2,6,8-at lö de az enemynek tuti 3x beadja 10-et.. pedig neki is 60 range volt :( )


160kt? range 2hval?
ne trimmed cuccban pvpzz ^^
dhide set kb 10k, 2h kivételével minden olcso
szerintem magicet mindig erdemes ha nem veszi át a cb lvlt
prayert vidd el 34ig str/attack prayert amit mondtam, aztan onnantol range/str mehet attol fugg hanyas szintu akarsz lenni
attackra mar ne tegyel többet
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 01:39pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 07:36pm)
160kt? range 2hval?
ne trimmed cuccban pvpzz ^^
dhide set kb 10k, 2h kivételével minden olcso
szerintem magicet mindig erdemes ha nem veszi át a cb lvlt
prayert vidd el 34ig str/attack prayert amit mondtam, aztan onnantol range/str mehet attol fugg hanyas szintu akarsz lenni
attackra mar ne tegyel többet


kk igazábol ugy gondoltam hogy prayert csak 26-ig tolom most. +15% range miatt. am a cucc tényléeg drága, a kurva 2h + 50 arrow már 60k kb :/
btw most meek fresh clawlereknél 60 str-t tolni gp miatt

am a 160k azért mert 2x haltam :S ... lehet ritkán váltok csak 2h-ra :S

This post was edited by Tommy_hun on Jan 9 2010 01:39pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 01:51pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 20:39)
kk igazábol ugy gondoltam hogy prayert csak 26-ig tolom most. +15% range miatt. am a cucc tényléeg drága, a kurva 2h + 50 arrow már 60k kb :/
btw most meek fresh clawlereknél 60 str-t tolni gp miatt

am a 160k azért mert 2x haltam :S ... lehet ritkán váltok csak 2h-ra :S


+15% range = 44 :)
26os az 10% talán
ne addy arrowokat hasznalj, inkabb mithrilt
kb ugyanannyit visz talán az addy 1-el többet bar nem hiszem, es 3 mithril kijön 1 addy arabol
2hzni nem is gyakran, a ranged többet visz, 2hval kozni kell
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 01:52pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 07:51pm)
+15% range = 44 :)
26os az 10% talán
ne addy arrowokat hasznalj, inkabb mithrilt
kb ugyanannyit visz talán az addy 1-el többet bar nem hiszem, es 3 mithril kijön 1 addy arabol
2hzni nem is gyakran, a ranged többet visz, 2hval kozni kell


naja de ha jol beadja 2h 15 mondjuk az már 1/3 hpja kb ... de sosem adja be... mindig 5-7
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171869Next
Add Reply New Topic New Poll