- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!
- Majd ha lesz 5k-m.
- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.
- 15k az új cél, de utána tényleg adok!
- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire
- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!
- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?
