d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1141516171826Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 20:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:


ez viszont fakin true


ennyi volt a sörözés?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 20:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:


ájvé!

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:27pm
hi
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:27pm
beni maradtal volna sorozni :D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:27pm
én ma benivel szeretnék spamolni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:27pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 21:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:


hol marad a bugbelt szomorú elvesztése ?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:28pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 21:27)
hol marad a bugbelt szomorú elvesztése ?


rolad is lehetne meselni tamaska
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 10 2009 01:28pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 10 Jul 2009, 19:03)
mer fontos neked ez ennyire :unsure:


Nem mindegy? Flémeld fuxyt és akkor szerzel jó pontokat meshnel. Vagy fordítva de mesh hamarabb dugja a szádba a farkat, mint hogy fuxy donol!

This post was edited by ElCapitano on Jul 10 2009 01:29pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:28pm
Quote (goreisnub @ Fri, 10 Jul 2009, 19:26)
meg könyvből csajozás nem is létezik. amelyik könyv leírja, hogy mit és hogyan tegyél, azt ne is olvasd tovább és dobd a kukába. ezek csak pszichológiai és biológiai elemzések.


Sosem árt. ^^ Nem tudsz mindent alapból. A kama sutra, is az azért íródott (eredetileg) asszem, hogy a nők el tudják, magukat juttatni a csúcsra. >.< Csak kicsit megváltozott az évek alatt...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 10 2009 01:28pm
13400 :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171826Next
Closed New Topic New Poll