d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1141516171831Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 06:24pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 00:16)
http://www.epa.hu/00800/00804/00523/inkvizicio.jpg

terjesszünk egy kis szeretetet katolikus módra


igen, azok a szemellenzős buta beskatulyázós katolikusok! :DDDD :rofl: Hihetetlen vagy, de tényleg.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2009 06:27pm
Quote (beni @ Sat, May 30 2009, 01:16am)
Azért ne mondd már nekem, hogy olyan nagy szenvedés az életed, hogy le kell köpni Istent.


Félreérted én nem magamat sajnálom. Nekem is vannak gondjaim de ha belegondolok, hogy egyes szeretteim mennyire szenvednek, néha az ájulás fenyeget. Ha ilyenkor isten eszembe jut, aki persze nem létezik, általában arra gondolok, hogyan tudnám a leghatásosabban megkínozni. És ez jó érzéssel tölt el.
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 29 2009 06:29pm
Quote (ToldiSenior @ Sat, 30 May 2009, 02:19)
Kedves Mesh2_returned!

Elgondolkoztál már azon, miért gyűlölöd ilyen zsigerből az egyházat? Nem lehet, hogy túl sokáig hallgattad/nézted az egyházgyűlölő, egyházgyalázó propagandát és akaratod ellenére is a gondolkodásod részévé vált?

Őszintén, voltál már valaha gyülekezetben? Próbáltál már valaha is bármilyen szinten kapcsolatba lépni Istennel? Olvastál már bele a Szentírásba? Akkor volnának ismereteid a vallásról, egyházról, akkor nem ragaszkodnál ilyen görcsösen az egyházellenes, keresztényellenes gondolataidhoz.

Én persze könnyen beszélek, nekem az apám pap. Gyakorlatilag a templomban nőttem fel. Előbb tudtam imádkozni, mint beszélni, és ezt vedd szó szerint: megvan Polimer kazettára felvéve, hogy két évesen mondom a Miatyánkot... csak az érti, aki tudja, hol tartok benne, mert valójában olyan pici voltam, hogy érthetetlen a beszédem a kazin. :) Nekem nagyon erős kötődésem van érzelmileg is az egyházhoz, az Istenhez. De garantálom, a gyerekeim is, ha lesznek, meg fogják kapni mindezt, amit én kaptam, az erős hitet Istenben, és az emberek iránti szeretetet.

Eszem ágában sincs senkit megtéríteni, kérem ne értse félre senki.


voltam gyülekezetben, a bibliát is olvastam már, ennek ellenére tudom, hogy az egész egy hatalmas nagy kamu, a földön volt talán legnagyobb. mindenesetre nyugodtan higgy benne, ha ez neked könnyebbé teszi a mindennapjaidat, ha akarnám, azt is el tudnám hitetni magammal (kéne hozzá 1-2 hónap), hogy a napszemüvegem egy érző lény, mert tudom, hogy hogyan működik az emberi agy.
csak abban reménykedem, hogy annyit legalább tudsz, hogy bizony 2009 évvel ezelőtt semmiféle názáreti Jézus nem született Betlehemben egy jászolban, de még ha született is, biztos hogy nem tett semmiféle csodát. (habár ki tudja, lehet tudott trükköket, és becsapott sok embert o,o de biztos nem Szűz Mária szülte, akit megszállt a szentlélek)
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 29 2009 06:31pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 30 May 2009, 02:24)
igen, azok a szemellenzős buta beskatulyázós katolikusok! :DDDD :rofl: Hihetetlen vagy, de tényleg.


blabla
legalább én nem úgy érvelek, hogy a másikat nevetségessé próbálom tenni ilyen ":DDDD" meg ":rofl:" szmálylikkal
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 06:33pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 00:31)
blabla
legalább én nem úgy érvelek, hogy a másikat nevetségessé próbálom tenni ilyen ":DDDD" meg ":rofl:" szmálylikkal


Quote (Mesh2_returned @ Fri, 29 May 2009, 23:57)
keresztesháború :zzz:


najó LoL RoFL én megyek aludni


Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 00:10)
az, hogy a kereszténység elítéli az ember ösztönös viselkedését, és teljesen nem természetes viselkedésre próbál nevelni :zzz:


Quote (Mesh2_returned @ Fri, 29 May 2009, 23:44)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hát persze mesh, Te valóban nem.




















































:zzz:
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 29 2009 06:34pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 30 May 2009, 02:33)
Hát persze mesh, Te valóban nem.





:zzz:


:zzz:
az nem is érvelés volt, akkor még el sem kezdtem gondolkozni azon, hogy írjak valamit.
a LoL RoFL-t meg csak azért írtam, mer idegesít, hogy így írja
buta
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 29 2009 06:35pm
Quote (iFeelAlone @ Sat, May 30 2009, 01:27am)
Félreérted én nem magamat sajnálom. Nekem is vannak gondjaim de ha belegondolok, hogy egyes szeretteim mennyire szenvednek, néha az ájulás fenyeget. Ha ilyenkor isten eszembe jut, aki persze nem létezik, általában arra gondolok, hogyan tudnám a leghatásosabban megkínozni. És ez jó érzéssel tölt el.


Én kezdeném a szenvedő emberek szüleivel. Elvégre ők hozták erre a világra a gyereküket. :) Kínozzuk meg a mocskokat.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 06:36pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 00:29)
voltam gyülekezetben, a bibliát is olvastam már, ennek ellenére tudom, hogy az egész egy hatalmas nagy kamu, a földön volt talán legnagyobb. mindenesetre nyugodtan higgy benne, ha ez neked könnyebbé teszi a mindennapjaidat, ha akarnám, azt is el tudnám hitetni magammal (kéne hozzá 1-2 hónap), hogy a napszemüvegem egy érző lény, mert tudom, hogy hogyan működik az emberi agy.
csak abban reménykedem, hogy annyit legalább tudsz, hogy bizony 2009 évvel ezelőtt semmiféle názáreti Jézus nem született Betlehemben egy jászolban, de még ha született is, biztos hogy nem tett semmiféle csodát. (habár ki tudja, lehet tudott trükköket, és becsapott sok embert o,o de biztos nem Szűz Mária szülte, akit megszállt a szentlélek)


Még mázli, hogy Te tudod mi történt 2009 évvel ezelőtt ilyen biztosra. Már tényleg nem fogok semmi szmájlit írni, mert nagyon mókás vagy ahogy meggyőződve állítasz dolgokat, amiket sem mi sem Te nem tudhatsz, különbség csak az, hogy mi nem tudásról, hanem hitről beszélünk...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 06:37pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 00:34)
:zzz:
az nem is érvelés volt, akkor még el sem kezdtem gondolkozni azon, hogy írjak valamit.
a LoL RoFL-t meg csak azért írtam, mer idegesít, hogy így írja
buta


és szemellenzős és ignoráns, tudom.
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 29 2009 06:39pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 30 May 2009, 02:36)
Még mázli, hogy Te tudod mi történt 2009 évvel ezelőtt ilyen biztosra. Már tényleg nem fogok semmi szmájlit írni, mert nagyon mókás vagy ahogy meggyőződve állítasz dolgokat, amiket sem mi sem Te nem tudhatsz, különbség csak az, hogy mi nem tudásról, hanem hitről beszélünk...


vállalom a pokolban való örök szenvedést, ha esetleg nem lenne igazam. de amúgy biztos vagyok benne, hogy igazam van.

ja és ne dugj, meg ne is maszturbálj, mert isten figyel, és meg fog büntetni. (mondj ellent az emberiség párszázezer éves evolúciója alatt kialakult ösztönös viselkedésnek ezzel ofc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141516171831Next
Add Reply New Topic New Poll