Quote (Megas_heroes @ Sun, May 24 2009, 08:39pm)
leugatnálak, de semmi értelme

ne bánts :[ kezdek félni az IQ-t sugárzó avádtól
Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:36pm)
mentem aludni, mert ebböl nem lett semmi

O.o XDDDDDDDDDDDDDD
csö.
bb, sry de most nem vok fogékony az "oltásokra"
This post was edited by xGurke on May 24 2009 02:41pm